acem2019delhi.com

Modern Arapça'nın Şifreleri 2

Responsive image
Elinizdeki çalışma, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da medya metinlerinde sık sık karşımıza çıkan ve okuyuş hızımızı kesen temel bağlaçları, edatları, harf ve zarfları, deyimsel söz öbeklerini, cümle veya paragrafa giriş kalıplarını tanıtmayı amaçlamaktadır.Alfabetik düzende sıralanan yapı ve kalıpların iyice pekiştirilmesi için kitapta her bir kalıba ait nitelikli 10 örnek cümleye yer verilmiştir. Seçilen cümleler olabildiğince farklı sahalara ait metinlerden derlenmiş olup ayrıca örneklerin gerek kuruluş gerekse de manaları itibariyle zevkle okunabilecek, adayın söz ve deyim dağarcığını zenginleştirecek mahiyette olmasına bilhassa dikkat edilmiştir.Bunlara ek olarak sayfa içi materyal, dikkati dağıtmayacak tarzdaki bir tasarımla sade fakat estetik bir forma sokulmuştur. Odaklanmayı kolaylaştırmak içinse, ilgili yapı ve kalıplar renkli olarak vurgulanmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2019-07-31
DOSYA BOYUTU:
3,75
ISBN:
6057863058
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Doç. Dr. Hüseyin Günday
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Modern Arapça'nın Şifreleri 2 PDF

Modern Arapça'nın Şifreleri 2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Doç. Dr. Hüseyin Günday. Okuyabilirsin Modern Arapça'nın Şifreleri 2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...z dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup ... Modern Arapça'nın Şifreleri 2; YDS Yökdil... | eminyayinlari.com.tr ... ... Modern Arapça'nın Şifreleri 2 - Şener Şahin hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Modern Arapça'nın Şifreleri 2. Şener Şahin, Hüseyin Günday. Modern Arapçanın Şifreleri 2 Emin Yayınları 9786057863058 Hüseyin Günday. DR. HÜSEYIN GÜNDAY Emin Yayınları: 295 MODERN ARAPÇA NIN ŞİFRELERİ-1 Şener Şahin / Hüseyin. ... Modern Arapça'nın Şifreleri 2 Satın Al | OdaKitap.com ... . HÜSEYIN GÜNDAY Emin Yayınları: 295 MODERN ARAPÇA NIN ŞİFRELERİ-1 Şener Şahin / Hüseyin. Şu sayfadan göstermeyi başlat: Download "MODERN ARAPÇA NIN ŞİFRELERİ 1". YDS-YÖKDİL. Modern Ara...