acem2019delhi.com

Stem'le Bir Gün / Teknoloji

Responsive image
STEM ile eğlenerek öğrenmeye hazır mısın? STEM kısaltması, Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matematik) sözcüklerinin baş harflerinden oluşur. STEM günlük yaşamının her anında karşına çıkar. STEM konularından biri olan teknoloji, kullanışlı aletler icat etmemizi sağlar. Radyo nasıl çalışır? Bir ampul odanı nasıl aydınlatır? Eğer nereye bakacağını bilirsen bilimin örneklerini her yerde görebilirsin. Bu kitap, sabah uyandığın andan itibaren akşam yatana kadar geçirdiğin süre boyunca etrafında görebileceğin bilim konularını anlatıyor. Evde yapılabilecek kolay deneyler! Eğlenceli bulmacalar! Bilimle ilgili merak ettiğin soruların cevaplarını bu kitapta bulacaksın. İyi eğlenceler!
YAYIN TARİHİ:
2019-10-30
DOSYA BOYUTU:
3,7
ISBN:
6050966633
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Stem'le Bir Gün / Teknoloji PDF

Stem'le Bir Gün / Teknoloji harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Stem'le Bir Gün / Teknoloji sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n her anında karşına çıkar. Stem'le Bir Gün Teknoloji ... Steam'de Bir Oyun Daha Bugün Ücretsiz Oldu - Teknoloji... ... . Ürün Kodu: 9786050966633. STEM günlük yaşamının her anında karşına çıkar. STEM konularından biri olan teknoloji, kullanışlı aletler icat etmemizi sağlar. STEM günlük yaşamının her anında karşına çıkar. STEM konularından biri olan teknoloji, kullanışlı aletler icat etmemizi sağlar. Kolektif. Stem'le Bir Gün Matematik. 25 25. STEM'le Bir Gün - Teknoloji 434136 Doğan Egmont ... Stem'le Bir Gün Teknoloji | Akoluk Kitap Kırtasiye ... . 25 25. STEM'le Bir Gün - Teknoloji 434136 Doğan Egmont Yayıncılık. https://www.kitapsitesi.com/urun/stemle-bir-gun-teknoloji. STEM kısaltması, Science (Bilim), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics (Matematik) sözcüklerinin baş harflerinden oluşur. STEM günlük yaşamının her anında karşına çıkar. Stemle Bir Gün Teknoloji. Marka : Doğan Egmont Yayıncılık. STEM günlük yaşamının her anında karşına çıkar. STEM konularından biri olan teknoloji, kullanışlı aletler icat etmemizi sağlar....