acem2019delhi.com

Star Wars-Yeni Bir Umut

Responsive image
Uzun zaman önce, çok çok uzak bir galakside…Luke Skywalker, Tatooine’in uzak gezegenindeki amcasının çiftliğinde çalışıyor ve orada yaşıyordu; ayrıca bu tekdüze hayatından çok sıkılmıştı. Yıldızlar arasında maceralar, kendisini en uzak galaksilerin ötesindeki yabancı dünyalara götürecek maceralar yaşamak istiyordu. Ancak Luke, karanlık ve güçlü bir savaş kralı tarafından tutsak edilen güzel bir prensesin şifreli mesajını çözdüğünde istediğinden fazlası gerçekleşti. Prenses'in kim olduğunu bilmiyor ama yakın zamanda onu kurtaracağını biliyor; çünkü zaman tükeniyor. Sadece cesaretiyle ve babasının ışın kılıcıyla donanmış olan Luke, şimdiye kadarki en vahşi uzay savaşının ortasına atıldı ve düşman savaş istasyonundaki amansız bir çatışmaya katıldı.
YAYIN TARİHİ:
2020-03-12
DOSYA BOYUTU:
10,95
ISBN:
9751040305
DİL:
TÜRK
YAZAR:
George Lucas
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Star Wars-Yeni Bir Umut PDF

Star Wars-Yeni Bir Umut harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır George Lucas. Okuyabilirsin Star Wars-Yeni Bir Umut sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...pisode IV: A New Hope filmi... yildiz savaşlari 4 yeni bir umut 1977 türkçe dublaj izle, yıldız savaşları 4 imdb Star Wars 5 - Yıldız Savaşları 5 İmparatorun Dönüşü Türkçe Dublaj & Altyazılı izle 1080P ... Yıldız Savaşları: Bölüm IV - Yeni Bir Umut (1977) Türkçe İzle ... . Star Wars Episode IV A New Hope 1080p altyazılı izleyicilerine ve Yıldız Savaşları Bölüm 4 Yeni Bir Umut HD Dublaj izleyicilerine keyif dolu bir film serisi dileriz. ...kurgu serisi Star Wars'ın 1977 tarihli "Star Wars: Episode IV - A New Hope" bölümünde, Yıldız Bu film için editör puanımız 9,3 olarak belirlendi. İyi Seyirler! Star Wars 4: Yeni Bir Umut (1977) Türkçe... ... Star Wars - Yıldız Savaşları Bölüm 4: Yeni Bir Umut 8.6/10 - Film İzle ... . İyi Seyirler! Star Wars 4: Yeni Bir Umut (1977) Türkçe......