acem2019delhi.com

Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli)

Responsive image
BİR İLİŞKİNİN SONUNDA DUYGUSAL ACIDAN KURTULMAKHerkes hayatının bir döneminde kalp kırıklığı acısını yaşar. Peki en kişisel ve yıkıcı travmaları aşıp yolumuza nasıl devam edebiliriz? Neyse ki aşk acısını ortadan kaldırmak için etkili ve sistematik bir yöntem var. Dünyanın önde gelen hipnoz uzmanlarından Dr. Paul McKenna ve psikoterapist Dr. Hugh Willbourn, bu zorlu zamanlarınız boyunca yararlanabileceğiniz kolay bir program geliştirdi. Yepyeni bir yaklaşımla ve son derece pratik tekniklerle kırık kalbinizin acısını anında dindirebilir ve duygusal hayatınızda kalıcı bir gelişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca… • Kıskançlıktan ve takıntılı düşüncelerden kurtulmayı öğreneceksiniz• Kendinizi sakin hissedecek ve duygusal dengenizi yeniden oluşturacaksınız• Kötü alışkanlıklarınızı değiştirecek ve yıkıcı psikolojik kalıpları ortadan kaldıracaksınız• Duygusal zekânızı geliştireceksiniz• Bir ilişkinin neden yürümediğini anlayacaksınız• Özgüveninizi yeniden kazanacak ve yeni aşklara yelken açacaksınız Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2019-04-29
DOSYA BOYUTU:
4,98
ISBN:
6052992616
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Paul Mckenna
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) PDF

Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Paul Mckenna. Okuyabilirsin Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Cd Ekli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...bir geleceğe adım atmış olacaksınız ... Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Ücretsiz Zihin Programlama CD'siyle Birl ... . KIRIK KALBİNİZİ ONARABİLİRİM BİR İLİŞKİNİN SONUNDA DUYGUSAL ACIDAN KURTULMAK Herkes hayatının bir döneminde kalp kırıklığı acısını yaşar. %32. Sizi Mutlu Edebilirim Cd Ekli. Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız. Kitapta belirtilen adımları takip ett ... Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Hipnoz Cd Ekli) - Paul McKenna ... . Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Kırık Kalbinizi Onarabilirim: Bir İlişkinin Sonunda Duygusal Acıdan Kurtulmak (Zihin Programlama CD'siyle Birlikte). Mağaza: Pegasus Yayınları. Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız. 42.48 TL. Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız. 39.98 TL. Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Ücretsiz Zihin Programlama CD'siyle Birlikte)-Pegasus Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat... : Paul McKenna. Kırık Kalbinizi Onarabilirim Ücretsiz Zihin Programlama CDsiyle Birlikte Paul Mckenna Pegasus Yayınları | 9786052992616. 39.98 TL. Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız. Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal açıdan daha başarılı bir geleceğe adım atmış olacaksınız. Kırık Kalbinizi Onarabilirim (Ücretsiz Zihin Programlama CD'siyle Birlikte). Kitapta belirtilen adımları takip ettiğinizde kırık kalbinizi onarmakla kalmayacak, aynı zamanda daha parlak ve duygusal......