acem2019delhi.com

Hüznün Islak Yüzü

Responsive image
“Bilmiş ol, ihanetler uygar, güzel, şık giyimli kibar bir kadın kılığında ya da medeni şık giyimli, yakışıklı bir beyefendi kılığında gelirler hayatımıza ve bir sızıntı şeklinde girerler.Hissettirmeden içimizde büyüyerek, içimizi acıtarak, yüreğimizi kirleterek onarılamaz hasarlar bırakırlar bizde.Asla silinemeyecek izler bırakırlar masum gülüşlerimizde.Yanlış yollara sürüklenip, büyük hüzünlere boğulduk.Yanlış insanları sevip, hep sevginin gerçek masumluğuna, saflığına ihanet ettik.Hep küçük düşünceler arasında kaybolup, yalanlar içinde ruhumuzu kirleterek önemsiz, anlamsız, çöplere dönüştük.Mutluluğun büyük sırrını çözemedik.Hayatın güzelliğini, saflığını, büyüsünü anlayamadık.”
YAYIN TARİHİ:
2020-04-10
DOSYA BOYUTU:
10,42
ISBN:
6257084468
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Cemil Cengiz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hüznün Islak Yüzü PDF

Hüznün Islak Yüzü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Cemil Cengiz. Okuyabilirsin Hüznün Islak Yüzü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...bidir hüznün yüzü, nedense içine dönük, nedense ifadesiz ... Günaydın.. Günün Yüzü Islak.. Yağmur... - AŞK, SENİN... | Facebook ... . Şair Nevin Akbulut isimli şaire ait Islak Hüzünler adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Dokunurken hüznün ellerine Güneş de kalan yanım yanar, Yarım gibi. Katkılarından dolayı; Sponsorumuz Bedayz'e Teşekkür ederiz. www.bedayz.com Beat: Slong Mix:Nosta Mastering:Evren Göknar Yönetmen:Murat Karakullukçu Muşta Ft. süzülse tenimden hüznün ıslağı bir sabah güneşi gibi ... Hüznün Islak Yüzü KİTAPYURDU DOĞRUDAN 9786257084468 Kitap ... . süzülse tenimden hüznün ıslağı bir sabah güneşi gibi doğsan el atsan benimle yokluğumuzla can çekişen sevdamıza. gel sevgili bitir artık bu sensizliği bak donuyor damarlarımda kanım sensiz hüzün... Mesaj Sayısı : 2555 Kayıt tarihi : 30/08/10. Konu: Ten Rengi Gecede Islak Hüzünler C.tesi Şub. Dudaklarındaki ıslak gülümseyişle özlemlerini itiraf ediyordu kadın. Dram, gerilim, romantik. Yıldız: Kutay Köktürk, Müge Oruçkaptan, Burak Sarımola vb. Süre: 1:30:00. Dil: TR. 6 Ağustos 2005 Hüznün Yüzü Hüzün. Yollara hüznün yüzü düştü Yansıdı ay hüznüme Yıldızlar gibi döküldü gözyaşım Beyaz karanlıklar düştü izlerine. hüznün yankısı. hüznü yok sayarsak eğer. kumral sarısı. gülüş. ıslak tedirgin bir hüzün dolaşırdı teninde. adı konmamış yitik bir aşkın resmiydi tuvallere yansıyan. Barış Akarsu Şarkı S...