acem2019delhi.com

Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi

Responsive image
‘Her şey’i ‘hiç bir şey’ olarak algılayan çağımızın bu ‘uykusuz’ adamı, ‘ölümün, içinde geviş getirip hayatı sindirdiğini’ hissederek yaşadı. Hayatı da umursadı, ölümü de...En iyisinin, hiç kimsenin elinde olmayan ‘hiç doğmamak’ olduğunu düşünüyor ve aptal bir gülümsemeye takılıp kalacağını da bile bile varoluşuna bir anlam arıyordu.Uzun gezilerinin birinde, Normandiya kırlarında rastladığı bir cenaze töreninde ayaküstü sohbet ettiği bir köylü, ona hayatın da her şeyin de anlamını iki sözcükle anlatıvermişti:“Evet bayım, bu kadar... Hepsi bu...”
YAYIN TARİHİ:
2019-06-03
DOSYA BOYUTU:
8,19
ISBN:
6056934070
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi PDF

Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


..., 'ölümün, içinde geviş getirip hayatı sindirdiğini' hissederek yaşadı ... Cioran / Tebessüm, Sırıtma ve Ötesi - Kenan Sarıalioğlu | KitapAvrupa ... . Hayatı da umursadı, ölümü de... Cioran-Tebessüm Sırıtma ve Ötesi kitabına ait okurlar tarafından eklenen kitap alıntıları ve sözleri beğenilme, yorum ve paylaşım sayısına göre inceleyebilirsiniz. Cioran-Tebessüm Sırıtma ve Ötesi. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 5 adetSon güncelleme: 9 dakika önce idefix. B ... Cioran-Tebessüm Sırıtma ve Ötesi Sözleri ve Alıntıları ... . B...