acem2019delhi.com

Gelecek Ellerinde Öğretmenim

Responsive image
Öğretmenlik, altı yaşında bir çocuğun gönlüne girebilme sanatıdır.Öğretmen ise aynı anda onlarca çocuğun gönlüne girebilen kişidir.İnsanlığın yaratılışında kendisine tevdi edilen bu ilahi görev, dünyanın yok oluşuna kadar devam edecek uzun bir yolculuktur. Bu görevin sancaktarı, meslektaşım; öğrenebildiğin kadar öğreten, öğretebildiğin kadar ÖĞRETMENSİN. Bu yolculuğun yakıtı, bilgiye açlık hissetmektir.Sahile vurmuş denizyıldızlarını denizle buluşturmak için sahilin neresinde durduğunun önemi yok. Elindeki müthiş güç ve fırsatın farkına varıp hemen şimdi, bulunduğun noktadan başlayabilirsin. Denizle buluşmak isteyen daha çok denizyıldızı var.
YAYIN TARİHİ:
2020-04-21
DOSYA BOYUTU:
5,70
ISBN:
6257920087
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Abdullah Özdemir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gelecek Ellerinde Öğretmenim PDF

Gelecek Ellerinde Öğretmenim harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Abdullah Özdemir. Okuyabilirsin Gelecek Ellerinde Öğretmenim sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...setten uzak,kâh eğlendiren kâh düşündüren çoğunlukla bilgilendiren ... Gelecek Ellerinde Öğretmenim - 16,20 - Abdullah Özdemir - Kutlu... ... ... today İş Gününde Kargoda. Ürün Adı. Gelecek Ellerinde Öğretmenim. Yazar. Elindeki müthiş güç ve fırsatın farkına varıp hemen şimdi, bulunduğun noktadan başlayabilirsin. Bazen: FACEBOOK sayfamızı da ziyaret eder misiniz lütfen! Sevgili öğretmenim -/- Gelecek senin ellerinde. Posted on 25 Kas 2016 by TürkCelil. Prof. Dr. Rıfat Okçabol. Sevgili öğretmenim Abdullah Özdemir 'in kal ... Gelecek Ellerinde Öğretmenim | bkmkitap.com ... . Prof. Dr. Rıfat Okçabol. Sevgili öğretmenim Abdullah Özdemir 'in kaleme aldığı Gelecek Ellerinde Öğretmenim yayımlandı. Elindeki müthiş güç ve fırsatın farkına varıp hemen şimdi, bulunduğun noktadan başlayabilirsin. Abdullah Özdemir. Kitap Tanıtımı. Öğretmenlik, altı yaşında bir çocuğun gönlüne girebilme sanatıdır. Öğretmen ise aynı anda onlarca çocuğun gönlüne girebilen kişidir. Gelecek Ellerinde Öğretmenim [ Abdullah Özdemir ]. Kutlu Yayınevi. Öğretmenlik, altı yaşında bir çocuğun gönlüne girebilme sanatıdır. Öğretmen ise aynı anda onlarca çocuğun gönlüne girebilen kişidir. Sahile vurmuş denizyıldızlarını denizle buluşturmak için sahilin neresinde durduğunun önemi yok. Elindeki müthiş güç ve fırsatın farkına varıp hemen şimdi, bulunduğun noktadan başlayabilirsin. Gelişmiş ülkelerde eğitime yapılan yatırım ile öğretmenlerin ekonomik durumlarına bakılmalıdır. Ekonomik anlamda kendini rahat hissetmeyen, gele...