acem2019delhi.com

Kaderle Randevu

Responsive image
İstediklerin olmayınca “Kader böyleymiş, Allah nasip etmedi...” gibi söylemler sarf etmek, önüne defalarca gelen kısmetleri ve fırsatları yok saymaktır. Bu tavır, Allah’ın cömertliğini ve zenginliğini gölgelemekten başka bir şey değildir.Yaşadığımız hayat karmaşasında anın içinde gizlenmiş zenginlik ve güzellikleri kaçırıyoruz. Sen de anda kalmayıp yarın olma ihtimali olan şeyler üzerine odaklanır ve eline gelen fırsatları kaçırırsan bunun adı şanssızlık ya da kadersizlik olmaz.Yaptığın ya da yapacağın tercihler kadar başarılı ya da başarısız, şanslı ya da şanssız olursun. Öyleyse ne yaptığını bilerek hareket etmek, doğru tercihlerde bulunmak, gelecek kaygısından arınmak seni güzel ve başarılı bir hayat inşa etmeye yöneltecektir. Bütün bunları bilip eski davranışları tekrarlamaya devam etmek de bir tercihtir; hayatını ve kaderini dönüştürecek yeni davranışlar sergilemek de.Bu kitap bugüne kadar kaderin sandığın tercihleri nasıl dönüştüreceğinin yollarını göstermekle kalmayıp kaderinden bir randevu alarak yeni başlangıçların anlaşmasını da yaptıracak. Olmaz dediklerin olacak, bitmez dediklerin bitecek.
YAYIN TARİHİ:
2020-02-04
DOSYA BOYUTU:
6,8
ISBN:
6053117438
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fırat Çakır
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kaderle Randevu PDF

Kaderle Randevu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fırat Çakır. Okuyabilirsin Kaderle Randevu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye %36 ... Kaderle Randevu Fırat Çakır - DestekDukkan.com ... . Kız Kardeşim Vampir 10 - Kaderle Randevu. Kaderle Randevu, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 29 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: Kaderle Randevu. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Bu kitap bugüne kadar kaderin sandığın tercihleri nasıl dönüştüreceğinin yollarını göstermekle kalmayıp kaderinden bir randevu alarak yeni başlangıçların anlaşmasını da yaptıracak. Bu kitap bugüne kadar kaderin sandığın tercih ... KADERLE RANDEVU | radyotiyatrosu.net ... . Bu kitap bugüne kadar kaderin sandığın tercihleri nasıl dönüştüreceğinin yollarını göstermekle kalmayıp kaderinden bir randevu alarak yeni başlangıçların anlaşmasını da yaptıracak....