acem2019delhi.com

Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi

Responsive image
“Ben senin kendi içinde yaşadığın iç çatışmaları duyuyorum.Her gece yatağa yattığımda seni anlamak istiyor, sana ulaşmak, sana ve dünyaya sevgi akıtmak istiyorum. Pek çok sıkıntının geçebileceğini göstermek, kendini bulmana yardım etmek istiyorum. Güvenle zırhlarını kaldırmanı ve özlemini çektiğin şeylere kavuşmanı istiyorum.Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek, zaman zaman elinden tutacağım. Seninle birlikte ağlayacak ve kendini bulma yolunda yanında olacağım. Seni tamamen olduğun gibi kabul etmeye ve dertlerini dinlemeye hazırım. Sen de hazır mısın?” DENİZ YILDIZI HİKÂYESİAdamın biri sabaha karşı güneşin doğuşunun keyfini çıkarmak için okyanus sahiline iner. Uzakta birini görür. Biraz yaklaştığında sahile vuran deniz yıldızlarını okyanusa atan bir çocuk olduğunu fark eder. Çocuğa yaklaşarak sorar, “Deniz yıldızlarını neden okyanusa atıyorsun?” Çocuk der ki, “Güneş yükseldi mi, sular çekiliyor. Onları suya atmazsam susuzluktan ölecekler.” Adam devam eder, “Sahil kilometrelerce uzanıyor ve binlerce deniz yıldızı var, hangi birini atacaksın. Ne fark edecek ki?” Çocuk, adamı dinledikten sonra bir deniz yıldınızı daha okyanusa atar ve cevap verir, “Bu deniz yıldızı için fark etti.” Adam, çocuğun yalnızca okyanus manzarasının keyfiniçıkarmaya gelmeyip bir fark yaratmak istediğini anlar ve ona katılarak bütün sabahı okyanusa deniz yıldızı atarak geçirir. Hayat akarken, başkaların ve sevdiklerinizin hayatında bir fark yaratmak için siz ne yapabilirsiniz?
YAYIN TARİHİ:
2020-03-11
DOSYA BOYUTU:
11,91
ISBN:
6257050159
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Uzm. Psk. Selin Tabak
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi PDF

Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Uzm. Psk. Selin Tabak. Okuyabilirsin Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... ülkemizde yeterince ilgi görmüyor. Hepimizin rahat hissettiğimiz alanın dışına çıkması gerekiyor, özellikle de edebiyat zevkimizde ... Gücünü Yalnızlığından Alanlar - Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar... ... . Bu nedenle, bakış açınızı kesinlikle genişletecek farklı türlerde bu 10 kitaba bakmalısınız! 1- bilinçaltının gücü/joseph Murphy. BU kitapla zihinsel ve bedensel iyileşmenize tedavi yöntemleri, nedenini bilmediğiniz ve merak ettiğiniz bazı sorulara çok kolaylıkla neden bulabilirsiniz. Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek, zaman zaman elinden tutacağım. Hayat akarken, başkaların ve sevdiklerinizin hayatında bir ... Hayata Olan Bakış Açınızı Değil Hayatınızın Ta Kendisini Değiştirecek... ... . Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek, zaman zaman elinden tutacağım. Hayat akarken, başkaların ve sevdiklerinizin hayatında bir fark yaratmak için siz ne yapabilirsiniz? %10. Enerji Terapistinin Rehberi Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Kevser Demet. %10. Kalbinin Sesini Aç - Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Ceyda Subaşı. Dokuz Yayınları. Herkesin hayatını değiştiren kitaplar mutlaka vardır. Bir kitap bir okurunu çok etkilerken diğer okurunu o kadar da etkilemeyebilir. Ancak kişisel gelişime ilginiz varsa ve bu kitapları okumadıysanız size... Selin Tabak kitapları ve Dokuz Yayınları 2020 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Gücünü Yalnızlığından Alanlar-Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar. Selin Tabak. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gücünü Yalnızlığından Alanlar / Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Bu kitap boyunca seninle yan yana yürüyecek zaman zaman elinden tutacağım. Gücünü Yalnızlığından Alanlar. Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi. Kitap Tanıtım Yazısı : "Ben senin kendi içinde yaşadığın iç çatışmaları duyuyorum. 47,197,929 hits. Hayatınızı Değiştirecek 20 Spiritüel Kitap. 16-Dinginliğin Gücü Listedeki 2. Eckhart Tolle kitabı. Şimdi'nin Gücünü okuyun sonra da Dinginliğin Gücünü o...