acem2019delhi.com

Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli)

Responsive image
Hem Doğu hem de Batı kültürüne aşina olan Fatih Sultan Mehmed, Yunanlı Diyojen’i, Herodot’u, Romalı tarihçiler Livius ve Rufus’u, Büyük İskender’in, papaların, imparatorların, Fransa krallarının ve Lombardlar’ın vekayinamelerini okumuştu. Sezar’ı, İskender’i, Anibal’i, Afrikalı Scipio’yu, Pyrhus’u ve Keykavus’u aşmak niyetinde olduğunu söylerdi.İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Fatih’in hükümdarlık dönemi tarihçilikten edebiyata, mimariden medrese eğitimine, bürokrasiden saray idaresine kadar birçok alanda klasikleşmenin başlangıcıdır. Kendisinden sonraki dönemin siyasî, idarî ve hukukî yapısını şekillendiren bir hükümdardır. Bu eserde bir cihan hükümdarının renkli şahsiyetini ve fetihlerini bulacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-27
DOSYA BOYUTU:
9,59
ISBN:
6057800039
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Erhan Afyoncu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli) PDF

Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Erhan Afyoncu. Okuyabilirsin Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...tegorisinde ücretsiz kargo ve 26,8 TL indirimli fiyatla ... Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed Ciltli ... . Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli)/Erhan. 19.50 TL. İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Fatih'in hükümdarlık dönemi tarihçilikten edebiyata... Ad: Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli), Yazar: Erhan Afyoncu, Yayınevi: Yeditepe Yayınevi, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Tarih Diğer, En Düşük Fiyat: 17.63 TL, Teklif Sayısı: 19... 30 TL. İmparatorluğu'nu ... Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed (Ciltli) ... .63 TL, Teklif Sayısı: 19... 30 TL. İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Fatih'in hükümdarlık dönemi tarihçilikten edebiyata... Abone olduğunuz için teşekkürler! Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz. Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed Erhan Afyoncu Yeditepe Yayınevi. İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Bu eserde bir cihan hükümdarının renkli şahsiyetini ve fetihlerini bulacaksınız. İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Bu eserde bir cihan hükümdarının renkli şahsiyetini ve fetihlerini bulacaksınız. Kutlu destanın her daim zihnimizde diri tutuğu örfe göre devlet tektir, devletin söz sahibi de tektir. İktidar asla ortak kabul etmez. Oğuz Kaan destanında Oğuz Kaan'a Tanrı'nın "güneşin doğduğu yerden... 9.12 €. İmparatorluğu'nun gerçek kurucusu olan Fatih Sultan Mehmed döneminde Osmanlı Devleti bir dünya gücü hâline geldi. Fatih'in hükümdarlık ...