acem2019delhi.com

Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi

Responsive image
Gittikçe daha fazla sektörde veri ve dijital enformasyon toplamak, iş faaliyeti ve stratejinin merkezinde yar alır hale geldi. Hayatımıza büyük katkı sunan teknolojiler bir yandan da karşımıza siber güvenlikle ilgili devamlı değişen sonuçlar çıkarıyor. Siber Güvenlik kitabı, uzman olmayan kişilere kısa sürede siber güvenliğe dair temel bir anlayış kazandırmayı hedefliyor. Okura, hem güvenlik sorununun bir parçası hem de çözümü bulup uygulayacak kilit oyuncusu olduğunu gösteren, can alıcı konuları ele alıyor.•Alex Blau•Andrew Burt•Bill BourdonHBR Dijital Dönüşüm Serisi, şirketinizin geleceğini şekillendirecek konulara dair yaklaşımınızı geliştirmeye ve fikirlerinizi derinleştirmeye yardımcı oluyor. Harvard Business Review’in blok zinciri, siber güvenlik, yapay zekâ gibi hızla değişen ve geleceği şekillendiren konularla ilgili hazırladığı kitaplar, organizasyonları bugünün rekabet koşullarına ve yarına hazırlayacak en iyi araştırmalara, röportaj ve analizlere yer veriyor; uygulamaya yönelik öneriler sunuyor.
YAYIN TARİHİ:
2020-01-03
DOSYA BOYUTU:
10,15
ISBN:
6257010429
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi PDF

Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...... Siber güvenlik; sistemleri, ağları ve programları dijital saldırılara karşı koruma uygulamasıdır ... Siber Güvenlik / Dijital Dönüşüm Serisi ... . Dijital dönüşüm teknolojileri. NGN Star of Bosphorus Veri Merkezi. 18.28 TL. Alex Blau • Andrew Burt • Bill Bourdon HBR Dijital Dönüşüm Serisi, şirketinizin geleceğini şekillendirecek konulara dair yaklaşımınızı geliştirmeye ve fikirlerinizi derinleştirmeye... Araştırmada; siber güvenlik risk yönetimi ile dijital dönüşüm süreçlerinin erken aşamalardan itibaren entegre şekilde yürütülmesinin sürdürülebilir büyümedeki artan payına dikkate çekiliyor. Kollektif. Gittikçe daha fazla sektörde veri ve dijital enformasyon toplamak, iş faaliyeti ve stratejinin ... NETAŞ | Dijital Dönüşüm Danışmanlığı | Siber Güvenlik ... . Kollektif. Gittikçe daha fazla sektörde veri ve dijital enformasyon toplamak, iş faaliyeti ve stratejinin merkezinde yar alır hale geldi. Hayatımıza büyük katkı sunan teknolojiler bir yandan da karşımıza... Siber güvenlik riskleri kurumlar için ciddi bir tehdit olmayı sürdürüyor. Güvenli bir dijital iş modeli geliştirirken, BT departmanının başlangıçtan itibaren sürece dahil edilmesi gerekiyor. Sadece bir firewalle sahip olmak siber güvenlik çözümüne sahip olmak değildir. Şu anda Dijital Dönüşüm Danışmanı ve Eğitmeni olarak çalışmaya devam etmektedir. Siber Güvenlik kitabı, uzman olmayan kişilere kısa sürede siber güvenliğe dair temel bir anlayış kazandırmayı hedefliyor. Alex Blau • Andrew Burt • Bill Bourdon HBR Dijital Dönüşüm Serisi... Siber Güvenlik kitabı, uzman olmayan kişilere kısa sürede siber güvenliğe dair temel bir anlayış kazandırmayı hedefliyor. • Alex Blau • Andrew Burt • Bill Bourdon. HBR Dijital Dönüşüm Serisi... Siber Güvenlik kitabı, uzman olmayan kişilere kısa sürede siber güvenliğe dair temel bir anlayış kazandırmayı hedefliyor. Alex Blau Andrew Burt Bill Bourdon. HBR Dijital Dönüşüm Serisi... Dijital dönüşüm çağında hızla gelişen dijital teknolojiler, iş dünyasını tartışmaz biçimde dönüştürüyor. Bu büyük değişimin en çok etkilediği alanlardan biri de siber güvenlik. Dijital Dönüşümde Siber Güvenlik. Facebook'ta Paylaş. Tweetle. Aksoy, konuşmasında dijital dönüşüm çağında veri güvenliğinin öneminden bahsetti. Siber Güvenlik-Dijital Dönüşüm Serisi. Gittikçe daha fazla sektörde veri ve dijital enformasyon toplamak, iş faaliyeti ve stratejinin merkezinde yar alır hale geldi....