acem2019delhi.com

Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l-Melam)

Responsive image
İbn Teymiyye’nin küçük bir risalesi olan Refu’l-Melâm’ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Zira bu kitap, tekfir hastalığının yaygınlaştığı asrımızda önleyici bir niteliğe sahip olup bu alandaki boşluğu büyük oranda dolduracak niteliktedir. Bu eseri Türkçe’ye kazandırmamızın nedenleri arasında daha önce yapılan tercümelerin risalenin tamamını kapsamaması yol açmıştır. İbn Teymiyye’nin doğru anlaşılması için okunması zorunlu olan bu anahtar eseri Türkçe’mize kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu eser mücahid ve müçtehid İbn Teymiyye’nin anlaşılmasına katkı sağlaması amacıyla değerli okuyucularımızın nazik ellerine bırakır, yaptığımız bu işin salih amellerimizden sayılmasını dua ederiz.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-02
DOSYA BOYUTU:
3,20
ISBN:
6057901316
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İbn Teymiyye
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l-Melam) PDF

Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l-Melam) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İbn Teymiyye. Okuyabilirsin Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l-Melam) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


.... İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz ... Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l - Melam) [Kategorisiz Ürünler]... ... . Zira bu kitap, tekfir hastalığının yaygınlaştığı asrımızda önleyici bir niteliğe sahip olup bu alandaki... 10.80 TL. Müçtehid İmamların Savunusu Reful MelamMüçtehid İmamların Savunusu Reful Melam - İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. İbn Teymiyye`nin küçük bir risalesi olan Refu`l-Melâm`ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz ... Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l - Melam) Fiyatı ... . İbn Teymiyye`nin küçük bir risalesi olan Refu`l-Melâm`ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Bu eser mücahid ve müçtehid İbn Teymiyye`nin anlaşılmasına katkı sağlaması amacıyla değerli... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l-Melam). Müçtehid İmamların Savunusu (Refu'l - Melam) - İbn Teymiyye. Çıra Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 90 Puan. 12.24 TL. ...öğrenmek yoluyla Allah azze ve celleye ulaştıran ve güven duyulan ilim vasıtası haline gelmiş olan o tertemiz imamlara karşı bir sekinet ve huzur hissi uyandıracaktı. İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Bu eser mücahid ve müçtehid İbn Teymiyye'nin anlaşılmasına katkı sağlaması amacıyla değerli... İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Bu eser mücahid ve müçtehid İbn Teymiyye'nin anlaşılmasına katkı sağlaması amacıyla değerli... İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Bu eser mücahid ve müçtehid İbn Teymiyye'nin anlaşılmasına katkı sağlaması amacıyla değerli... İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Zira bu kitap, tekfir hastalığının yaygınlaştığı asrımızda önleyici bir niteliğe sahip olup bu alandaki boşluğu... 8.76 TL. İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Zira bu kitap, tekfir hastalığının yaygınlaştığı asrımızda önleyici bir niteliğe sahip olup bu alandaki... 8.40 TL. İbn Teymiyye'nin küçük bir risalesi olan Refu'l-Melâm'ın önemli bir eser olduğu kanaatindeyiz. Zira bu kitap, tekfir hastalığının yaygınlaştığı asrımızda önleyici bir niteliğe sahip olu...