acem2019delhi.com

Japon Halk Öyküleri

Responsive image
Japonlar, teknolojik uygarlığa damga vuran icatların sahipleri olduğu kadar kültür miraslarının üzerine titremeleriyle de tanınır. Bu yüzden on binlerce halk öyküsü, hâlâ Doğu’nun büyük ulusunun hafızasında yaşıyor, bir biçimde günlük hayatlarına yansıyor. Konya Selçuk Üniversitesi Japon Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Okan Haluk Akbay’ın, özgün kaynaklardan derlediği ve Japoncadan büyük bir titizlikle çevirdiği masallar, bu özelliğiyle de benzerlerinden ayrılıyor. Kahramanları hayvanlar, doğaüstü yaratıklar, hayaletler, şeytanlar... Korkağıyla, cesuruyla, haini, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir okuma şenliği!
YAYIN TARİHİ:
2019-10-10
DOSYA BOYUTU:
9,51
ISBN:
6058033825
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Okan Haluk Akbay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Japon Halk Öyküleri PDF

Japon Halk Öyküleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Okan Haluk Akbay. Okuyabilirsin Japon Halk Öyküleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...i, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir okuma şenliği! ... Japon Halk Öyküleri ... . Japon Halk Öyküleri. Anonim. Africano Kitap. Japonlar, teknolojik uygarlığa damga vuran icatların sahipleri olduğu kadar kültür miraslarının üzerine titremeleriyle de tanınır. 16.25 TL. Kahramanları hayvanlar, doğaüstü yaratıklar, hayaletler, şeytanlar... Korkağıyla, cesuruyla, haini, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir okuma şenliği! 18.75 TL. Kahramanları hayvanlar, doğaüstü yaratıklar, hayaletler, şeytanlar... Korkağıyla, ces ... Japon Halk Öyküleri - Okan Haluk Akbay | kitapyurdu.com ... .75 TL. Kahramanları hayvanlar, doğaüstü yaratıklar, hayaletler, şeytanlar... Korkağıyla, cesuruyla, haini, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir okuma şenliği! 17 TL. Kahramanları hayvanlar, doğaüstü yaratıklar, hayaletler, şeytanlar... Korkağıyla, cesuruyla, haini, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir okuma şenliği! Kolektif. Kitap Tanıtımı. Japonlar, teknolojik uygarlığa damga vuran icatların sahipleri olduğu kadar kültür miraslarının üzerine titremeleriyle de tanınır. Japon Halk Öyküleri. Yazar : Anonim Yayınevi : Africano Kitap Bu kategorideki tüm ürünler. haini, merti, ödleği, yoksulu ve zenginiyle insanlar olan halk öyküleri, gerçek bir okuma şenliği! Japon Halk Öyküleri Yazarı Kimdir? Yukarıda 6058033825 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Japon Halk Öyküleri yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Cem Mumcu vermekteyiz. 20 TL. Japon Halk Öyküleri-Africano Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kolektif, Japon Halk Öyküleri Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Japon Halk Öyküleri (9786058033825). Marka : Kolektif. Tedarikçi : Africano Kitap....