acem2019delhi.com

KeşiflerSezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri

Responsive image
Parmak izinin keşfi, kan dolaşımının, yerçekiminin, aşının, elektriğin, radyoaktivitenin keşfi… hepsi insanlığın yönünü değiştirdi. Peki, coğrafyadan fiziğe pek çok dalda çalışan bilim insanı, doktor, arkeolog ve kâşifler hangi güçlü isteklerle bu keşifleri yaptılar? Onları harekete geçiren ilk parlak fikir neydi, hangi aşamalarda zorlandılar, keşiflerini nasıl başarıyla sonuçlandırdılar?Dünyayı değiştiren 16 keşfin ilgi çekici hikâyelerini yalın ve eğlenceli bir dille anlatan Keşifler kitabı, 10 yaş ve üzeri okurları hem bilgilendiriyor hem de onlara ilham veriyor.
YAYIN TARİHİ:
2020-03-31
DOSYA BOYUTU:
8,44
ISBN:
6052079850
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Christine Hill
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

KeşiflerSezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri PDF

KeşiflerSezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Christine Hill. Okuyabilirsin KeşiflerSezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...üzeri okurları hem bilgilendiriyor hem de onlara ilham veriyor ... Keşifler - Sezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri | Christian Hill | Kıta Kitap ... . Christine Hill. Parmak izinin keşfi, kan dolaşımının, yerçekiminin, aşının, elektriğin, radyoaktivitenin keşfi… hepsi insanlığın yönünü değiştirdi. Bu ürün GZ Ticaret tarafından gönderilecektir. Keşifler. Sezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri. Ad: Keşifler - Sezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri, Yazar: Christian Hill, Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Çocuk Kitapları Bilimsel Kitaplar, En Düşük Fiyat: 18.2 TL... Christian Hill. Parmak izinin keşfi, kan dolaşımın ... Keşifler - Sezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri | bkmkitap.com ... .2 TL... Christian Hill. Parmak izinin keşfi, kan dolaşımının, yerçekiminin, aşının, elektriğin, radyoaktivitenin keşfi… hepsi insanlığın yönünü değiştirdi. Ana sayfa/Kültür Kitapları/Çocuk Kitapları/Çocuk Kitapları Bilim - Zeka - Deney Kitapları/Keşifler - Sezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri. Christian Hill. Kitap Tanıtımı. Parmak izinin keşfi, kan dolaşımının, yerçekiminin, aşının, elektriğin, radyoaktivitenin keşfi… hepsi insanlığın yönünü değiştirdi. Yeni. Keşifler - Sezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri. Christian Hill. Redhouse Kidz Yayınları. 1. Keşifler - Sezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri. Müşteri Hizmetleri. Çocuk ve Gençlik Kitapları. Bilimsel Kitaplar. Keşifler - Sezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri. Dünyayı değiştiren 16 keşfin ilgi çekici hikâyelerini yalın ve eğlenceli bir dille anlatan Keşifler kitabı, 10 yaş ve... %12. Keşifler - Sezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri. Dünyanın en ünlü kaşifleri tanımaya ve hayat hikayeleriyle ilgili ilginç detayları duymaya hazırsanız, sizi yazının devamına alalım. Satış fiyatı: 18,40 tl. Kitap. Keşifler Sezgi Şans ve Kararlılık Öyküleri. Dünyayı değiştiren 16 keşfin ilgi çekici hikâyelerini yalın ve eğlenceli bir dille anlatan Keşifler kitabı, 10 yaş ve üzeri okurları hem bilgilendiriyor hem de onlara ilham veriyor. Her şeyin bir karışımı diyebiliriz ama özetle, şans, azim ve kararlılık. 'Deliciously Ella'yı doğru zamanda başlattım. İnsanlar yaptığım şeyin arayışındaydı ve ben de bu boşluğu doldurabildim. Güncelleme: Eyl 29, 2014. Başarı Yolunda Sabır ve Kararlılık Örnekleri. Editör: Kişisel Başarı. YAZARBaşarı Öyküleri. KAYNAKİbrahim Refik. Cesaret Öyküleri… 12 Kasım 2013 loveandsmile. "Cesaret Öyküleri…" için 5 yorum. [email protected] dedi ki: 13 Kasım 2013, 09:11. İncelemeler. İnceleme ekle. sezgin Azim-Sabır, Tutku ...