acem2019delhi.com

Kitap KafalarÇocuklar İçin Kişisel Gelişim

Responsive image
Geleceğimizin güvencesi yarının büyükleri olan çocuklarımızın hayat yolunda ihtiyaç duyacakları motivasyonu verecek, onları geleceğe hazırlayacak, değerlerle büyümelerini sağlayacak karanlıkta yürürken yönümüzü bulmamızı sağlayan gökyüzündeki yıldızlar gibi parlayan sözleri bu kitapta sevimli karakterlerimiz “Kitap Kafalar”ın dilinden okuyacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2019-12-23
DOSYA BOYUTU:
5,55
ISBN:
6056985508
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fahri Coşkun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kitap KafalarÇocuklar İçin Kişisel Gelişim PDF

Kitap KafalarÇocuklar İçin Kişisel Gelişim harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fahri Coşkun. Okuyabilirsin Kitap KafalarÇocuklar İçin Kişisel Gelişim sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...için tıklayınız. Kişisel gelişimi konu alan oldukça fazla kitap bulunmaktadır ... Kent Kardeş - KİTAP KAFALAR - Çocuklar İçin Kişisel... | Facebook ... . Kişisel Gelişim Kitapları Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Şimdi gelelim bugüne kadar en çok okunan, en beğenilen kişisel gelişim kitaplarına… Size faydalı olacağını düşündüğüm diğer bir kişisel gelişim kitap Mümin Sekman'dan Her Şey Seninle Başlar. 2017 yılında kendini geliştirmek ve zamanını kaliteli geçirmek isteyenler için okunması gereken kişisel gelişim kitapları… Bu kitapta öncelikle kişilerarası iletişimle ilgili bazı bilgiler veriliyor. En çok okunan kişisel gelişim kitapları ve kişisel gelişim kitapları öneris ... Kitap Kafalar-Çocuklar İçin Kişisel Gelişim... | En Ucuzu Akakçe ... . En çok okunan kişisel gelişim kitapları ve kişisel gelişim kitapları önerisi ile sizlerleyiz. Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı, Mark Manson. Kitaplara daha yakından bakın ...büyümelerini sağlayacak karanlıkta yürürken yönümüzü bulmamızı sağlayan gökyüzündeki yıldızlar gibi parlayan sözleri bu kitapta sevimli karakterlerimiz "Kitap Kafalar"ın dilinden okuyacaksınız. Kişisel Gelişim kitaplarına gözatın, biraz okuyun. Bere Kafalar'ın Macelarını Kaçırmayın! Çocuklar için şiddet, argo, küfür ve zararlı içerik barındırmayan eğlenceli videolar yapmaya söz verdik. Fahri Coşkun. Geleceğimizin güvencesi yarının büyükleri olan çocuklarımızın hayat yolunda ihtiyaç duyacakları motivasyonu verecek, onları geleceğe hazırlayacak... Çocuk Gelişimi Kitapları ile kitap kurdu olanların yüzü gülecek. BKM Kitap, Çocuk Gelişimi Kitapları ile ilgili fırsatları adresinize getiriyor. Uygun fiyat ve hızlı kargo avantajları ise cabası. Ürün Açıklaması. Bu kitapta altı yaşlarında bir çocuğun, babasından aldığı sürpriz doğum günü hediyesi olan Ayı Turta ile birlikte yaşadığı renkli maceralara ve sonuçlarına tanık oluyoruz. Hepimiz çok kere kişisel gelişim kitapları ile karşılaşmış ve okumuşuzdur. Hıncal ULUÇ bu kitap hakkında şöyle diyor Girişimciler ve girişimci olmak isteyenlerin kafa yapısı, Girişimci Kafası! September 29, 2019 ·. KİTAP KAFALAR - Çocuklar İçin Kişisel Gelişim - Fahri Coşkun. yıldızlar gibi parlayan sözleri bu kitapta sevimli karakterlerimiz "Kitap Kafalar"ın dilinden okuyacaksınız. Bu kitap, kişisel gelişim ile ilgilenen herkesin kütüphanesinde yer alması gereken bir kitaptır. Ama ar...