acem2019delhi.com

Toyota Tarzı Yalın LiderlikMükemmelliğe Ulaşmak ve Sürdürebilmek İçin Liderlik Geliştirmek

Responsive image
Gerçek bir lider olmaya ve diğerlerini geliştirmek için sistematik bir yaklaşım ortaya koymaya nasıl başlayabilirsiniz? Birçok yönden zaten başladınız. Aslında bu kitabı okumanız, nerede olduğunuz ve nerede olmak istediğiniz arasındaki farkı tanımlamaya yetiyor.Yalın üretim, tüm zamanların en başarılı kimi işlerine imza atmaya devam ediyor. Fakat yalın süreçler açısından dünya birincisi olmak, problemlerin meydana gelmesini engellemiyor ve onları çözmeye yardım etmiyor; çünkü yaşanan sorunlar gerçekte yalın süreç problemleri değil, liderlik problemleri. Bu kitapta 60 yıldan daha uzun bir süredir yalın liderler yetiştiren Toyota’nın kriz çözme yöntemleri ve liderlik uygulamaları mercek altına alınıyor. Dünyanın tüm fabrikalarına, Ar-Ge ve satış operasyonlarına, İK bölümlerine adapte edebileceğiniz bu liderlik modeli, yalın yolculukta olanlar için bir hazine değerinde.Bir şirkete ömrü boyunca ve istekli bir lidere kariyeri boyunca rehberlik edebilecek Yalın Liderlik, mükemmellik vizyonunun derin bir şekilde anlaşılması için şimdiye dek bir araya getirilmiş en etkili liderlik analizlerini içeriyor.
YAYIN TARİHİ:
2013-09-06
DOSYA BOYUTU:
4,94
ISBN:
6053223542
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jeffrey K. Liker
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Toyota Tarzı Yalın LiderlikMükemmelliğe Ulaşmak ve Sürdürebilmek İçin Liderlik Geliştirmek PDF

Toyota Tarzı Yalın LiderlikMükemmelliğe Ulaşmak ve Sürdürebilmek İçin Liderlik Geliştirmek harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jeffrey K. Liker. Okuyabilirsin Toyota Tarzı Yalın LiderlikMükemmelliğe Ulaşmak ve Sürdürebilmek İçin Liderlik Geliştirmek sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ek. Kitap Hakkında. Toyota Tarzı başarının son halkası: Yalın Liderlik ... Toyota Tarzı Yalın Liderlik | Girişimciye - İsmail Nadir Kandemir ... . ...Mükemmelliğe Ulaşmak ve Sürdürebilmek İçin Liderlik Geliştirmek. sorunlar gerçekte yalın süreç problemleri değil, liderlik problemleri. bir araya getirilmiş en etkili liderlik analizlerini içeriyor. Toyota Tarzı yalın liderlik bir şirketin gelişimi için en kritik unsurlardan biridir. Yalın liderlik sadece israfın azaltılması ve karın arttırılması değildir; aynı zamanda insanların geliştirilmesidir. Bu yazıda, internette bulabileceğiniz birçok bilgiye ek olarak, yalın i ... Toyota Tarzı Yalın Liderlik Mükemmelliğe Ulaşmak ve... ... . Bu yazıda, internette bulabileceğiniz birçok bilgiye ek olarak, yalın ile alakalı okuduğum b. Kaynak: Liker, Jeffrey K., Convis, Gary L. (2012) Toyota Tarzı Yalın Liderlik, McGraw Hill. Toyota Tarzı Yalın Liderlik hakkında Sacit Şahin tarafından yazılan gönderiler. çözümü için bir ekip oluşturulur...