acem2019delhi.com

Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si

Responsive image
Okuryazarlık macerasının henüz başındaki miniklere yol arkadaşlığı etmek üzere tasarlanan, çizer Birol Bayram’ın yazıp resimlediği hikâyeciklerden oluşan bu kitap, kelimelerin büyülü dünyasına açılan bir kapı... Okumayı ve yazmayı öğrenme sürecinde olan ve belki de bu yeni yolculuğun tedirginliğine kapılmış minik okurlar, bu kitaptaki mizahi yönü güçlü 29 hikâyecik ile hem eğlenceli vakit geçirecek, hem kitap korkusunu yenecek, hem de bir ömür sürmesini dilediğimiz okuma alışkanlığını edinme yolunda ilk adımları atacak. “Sevgili minik okur, elinde tuttuğun kitabı tek başına okuman, en azından okumaya çabalaman için tasarladık. Okumayı iyice sökene kadar hata yapmak serbest. Sakın korkma. Harflerin hikâyelerini okurken elbette okuryazar birinden yardım alabilirsin. Kitapları çok sevmeni, onlarla bir ömür dost olmanı dileriz.” Birol Bayram 1965 yılında doğdu, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nden mezun oldu. Reklam ajansları için grafik tasarımlar ve illüstrasyonlar yaptı, çeşitli süreli yayınlarda karikatür çizdi, görsel yönetmenlik yaptı. Şu anda İş Kültür Yayınları’nın görsel yönetmenliğini yapmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-30
DOSYA BOYUTU:
11,80
ISBN:
6052780411
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Birol Bayram
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si PDF

Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Birol Bayram. Okuyabilirsin Armut’un A’sı Zürafa’nın Z’si sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...şındaki miniklere yol arkadaşlığı etmek üzere tasarlanan, çizer Birol Bayram'ın yazıp resimlediği hikâyeciklerden oluşan bu kitap ... Armut'un A'sı Zürafa'nın Z'si ... ... Armutun Ası Zürafanın Zsi-Her Harf Bir Hediyecik. Birol Bayram. Okuryazarlık macerasının henüz başındaki miniklere yol arkadaşlığı etmek üzere tasarlanan, çizer Birol Bayram'ın yazıp resimlediği hikâyeciklerden oluşan bu kitap... 30.60 TL. Okuryazarlık macerasının henüz başındaki miniklere yol arkadaşlığı etmek üzere tasarlanan, çizer Birol Bayram'ın yazıp resimle ... Armut'un A'sı Zürafa'nın Z'si - Birol Bayram Fiyatı ... . Okuryazarlık macerasının henüz başındaki miniklere yol arkadaşlığı etmek üzere tasarlanan, çizer Birol Bayram'ın yazıp resimlediği hikâyeciklerden oluşan bu kitap... Armut'Un A'Sı Zürafa'Nın Z'si kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Birol Bayram kitapları ve nesin yayınclık 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap... 1 Mayıs 2006'da ISO / IEC 26300 uluslararası standardı olarak kabul edilmekte olup, ardından Armut'un A'sı Zürafa'nın Z'si: Her Harf Bir Hikayecik kitabını ODF tarzında Türkçe dilinde... Armut'un A'sı Zürafa'nın Z'si. Share on WhatsApp. Armut'un A'sı Zürafa'nın Z'si Okuryazarlık macerasının henüz başındaki miniklere yol arkadaşlığı etmek üzere tasarlanan, çizer Birol Bayram?ın yazıp resimlediği hikâyeciklerden oluşan bu kitap... 28.90 TL. Okuryazarlık macerasının henüz başındaki miniklere yol arkadaşlığı etmek üzere tasarlanan, çizer Birol Bayram'ın yazıp resimlediği hikâyeciklerden oluşan bu kita...