acem2019delhi.com

Zor Nikahı

Responsive image
Ahmet Vefik Paşa’nın, Moliere’in meşhur oyunundan uyarladığı Zor Nikahı, yazıldığı dönemde en çok oynanan komedi eserlerindendir. Yaşlı bir adamın genç bir kızla evlenme hikayesi, yaşlı adamın başkalarına akıl danışmasıyla gelişen gülünç,eğlenceli sahnelerle anlatılmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-08
DOSYA BOYUTU:
8,56
ISBN:
6057600561
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Vefik Paşa
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Zor Nikahı PDF

Zor Nikahı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Vefik Paşa. Okuyabilirsin Zor Nikahı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...du: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. La marıage force zor nikahı ... Zor Nikah - YouTube ... . Satıcı. : Dünya Kitabevi. Kitapçılar üzerinden Zor Nikahı kitabını bulmak zor mu geliyor? veya bütçeniz mi yok? Fakat internette arama hacmine baktığımızda özellikle Zor Nikahı pdf indirme isteği çok fazla. Zor Nikahı kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Zor Nikahı - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Tabii ki Zor ... Zor Nikahı Ahmet Vefik Paşa ... . Zor Nikahı - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Tabii ki Zor Nikahı PDF İndir kitabının e-Book, ePub ve Yandex indirme (download) seçenekleri için yazının devamına göz atmanız gerekiyor. Zor Nikahı Kitabının Kısa Özeti Nasıl Okunur? Ahmet Vefik Paşa. Ahmet Vefik Paşa'nın, Moliere'in meşhur oyunundan uyarladığı Zor Nikahı, yazıldığı dönemde en çok oynanan komedi eserlerindendir. 5.70 TL. Edebiyatımızın bütün klasik değerlerini, okuyucularımızla buluşturmak istiyoruz. Klasik eserler, bir milletin varlık mühürleridir.Silinmesi ya da unutulması... Edebiyatımızın bütün klasik değerlerini, okuyucularımızla buluşturmak istiyoruz. Klasik eserler, bir milletin varlık mühürleridir.Silinmesi ya da unutulması... Ürün Sepetinize Başarıyla Ekle...