acem2019delhi.com

Marka Ol E Mi?

Responsive image
Her insan bir markadır ve pazarlamayı doğru kullanarak kendi markasını da yaratabilir. Kendi işinizin patronu, bir şirkette çalışan, öğrenci veya ev kadınıysanız; pazarlama, iletişim, reklam, markalaşma konularını ‘’bir bilinmeyen’’ olarak görüyor ama aslında merak ediyorsanız doğru kitabı satın aldınız demektir. ‘’MARKA OL E Mİ? Kitabında pazarlama ve markalaşmayla ilgili ihtiyacınız olan bilgiler var, ağır akademik terimler yok.‘’MARKA OL E Mİ?’’ yi sıkılmadan okuyacak ve sonra ‘’ Neden ben marka olmayayım?’’ diyeceksiniz. Kitabı al ve oku e mi?
YAYIN TARİHİ:
2019-11-01
DOSYA BOYUTU:
5,84
ISBN:
6052314258
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ömer Şengüler
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Marka Ol E Mi? PDF

Marka Ol E Mi? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ömer Şengüler. Okuyabilirsin Marka Ol E Mi? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...i? yi sıkılmadan okuyacak ve sonra Neden ben marka olmayayım? diyeceksiniz ... MARKAYOLY.COM - Söwdanyñ Täze Ýoly ... . yayınevi:Mediacat Yayıncılık; 1. baskı Tarafından gönderildi Marka Ol E Mi?:6 Kasım 2019 Marka ol e mi? Kitabında pazarlama ve markalaşmayla ilgili ihtiyacınız olan bilgiler var, ağır Marka ol e mi? yi sıkılmadan okuyacak ve sonra Neden ben marka olmayayım? diyeceksiniz. Marka Mimarı Ömer Şengüler'in markalaşmanın önemini ve marka olmanın adımlarını anlattığı kitabı "Marka Ol E Mi?" TİM Başkanı İsmail Gülle, Mustafa Kamar, BMD Başkanı Sinan Öncel... @markaolemi "MARKA OL E Mİ?'' yi sıkılmadan okuyacak ve sonra '' Neden ... Marka Ol E Mi? Pdf İndir - EPDF KİTAP İNDİR ... ... @markaolemi "MARKA OL E Mİ?'' yi sıkılmadan okuyacak ve sonra '' Neden ben de marka olmayayım?'' diyeceksiniz. Kitabı al ve oku e mi😎 KİTAP SİPARİŞİ İÇİN ⬇️. Ömer Şengüler. Her insan bir markadır ve pazarlamayı doğru kullanarak kendi markasını da yaratabilir. Kendi işinizin patronu, bir şirkette çalışan, öğrenci veya ev kadınıysanız; pazarlama... Marka ol e mi? Kitabında pazarlama ve markalaşmayla ilgili ihtiyacınız olan bilgiler var, ağır akademik terimler yok. Kitabı al ve oku e mi?...