acem2019delhi.com

Gitmediğim Bir Yerde

Responsive image
İlhami Sidar, Gitmediğim Bir Yerde ile okura katmanlı bir okuma vadediyor. Dokusu bozulan kadim bir şehrin, güzellikleriyle zamana meydan okuyan mimari yapıların, ölümlerin ve bitmek bilmeyen çatışmaların arasında ayakta kalmaya çabalayan, entelektüel çevrenin ama en çok da sevgiyi arzulayan fakat bu arzuya karşılık bulamayan insanların hikâyesini anlatıyor. Gitmediğim Bir Yerde; kışkırtıcı anlatımı, şiirsel dili, güçlü ve şaşırtıcı kurgusuyla edebiyatseverlerin sindire sindire okuyacağı, satır aralarında başka kitaplara ve yazarlara rastlayacağı sarsıcı bir roman. "Günümüz insanı çok hızlı dalıyor günübirlik ilişkilere, neyi tükettiğinin farkında olmadan, duygularını, onu var eden nedenleri, aslında kendini tüketip durduğunun farkında olmadan. Baudelaire’in, sonsuzun tek bir anda geçicilikte var oluşu öngörüsünden uzak. Bir anın sonsuza dönüşebilmesi için, o anın içselleştirilerek anlam ötesi bir metafora tekabül etmesi gerek oysa. Her türlü tensel gerilimi içeren küçücük bir dokunuştan tutun Sadevari bir eğilimle bedenin her türlü aşağılanmaya maruz bırakıldığı cinsel sapkınlıklara kadar her şey, sürekli tüketilip kara bir delik tarafından yutulmakta ve sonra paylaşımlardan artakalan içi boşaltılmış ilişkiler, tecavüze uğramış devasa bir bedenin ayrı uzuvları gibi koca kozmosta dağılıp gitmekte."
YAYIN TARİHİ:
2019-06-20
DOSYA BOYUTU:
12,7
ISBN:
6053759591
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İlhami Sidar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gitmediğim Bir Yerde PDF

Gitmediğim Bir Yerde harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İlhami Sidar. Okuyabilirsin Gitmediğim Bir Yerde sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ğim bir yerde, sevinçle ötesinde her türlü yaşantının, kendi sessizliği var gözlerinin: en ince kımıltısında birşey var içime gömen beni, birşey dokunamayacağım kadar bana yakın kolayca açar ... Roman - İthaki Yayınları - Gitmediğim Bir Yerde ... ... hiç gitmediğim bir yerde, sevinçle ötesinde. her türlü yaşantının, kendi sessizliği var gözlerinin: en ince kımıltısında birşey var içime gömen beni, birşey dokunamayacağım kadar bana yakın. İlhami Sidar, Gitmediğim Bir Yerde ile okura katmanlı bir okuma vadediyor. artakalan içi boşaltılmış ilişkiler, tecavüze uğramış devasa bir bedenin ayrı uzuvları gibi koca kozmosta dağılıp git ... Gitmediğim Bir Yerde İlhami Sidar ... . İlhami Sidar, Gitmediğim Bir Yerde ile okura katmanlı bir okuma vadediyor. artakalan içi boşaltılmış ilişkiler, tecavüze uğramış devasa bir bedenin ayrı uzuvları gibi koca kozmosta dağılıp gitmekte." hiç gitmediğim bir yerde, sevinçle ötesinde. her türlü yaşantının, kendi sessizliği var gözlerinin: en ince kımıltında bir şey var içime gömen beni, bir şey dokunamayacağım kadar bana yakın. epicas prof zihni epik :Pp. Bhutan 7784 Cevap. Hiç Gitmediğim Bir Yerde. Ütopim koşulların reddettiği yerde bende size kosuyorum böyle nacizane :) epicas prof zihni epik :Pp. Gitmediğim Bir Yerde kitabı pdf indirmek için geldiniz. 1941-01-01 yılında yayınlanan Gitmediğim Bir Yerde , 1. Baskı ve Roman (Yerli) kategorisinde yer almaktadır....