acem2019delhi.com

Kanadı Kırık Hüma Kuşu

Responsive image
Ben kanadı kırık bir Hüma Kuşuyum.Defalarca kez duvardan duvara vuruldum.Kanatlarımı kırdılar. Özgürlüğümü elimden aldılar.Ama gökyüzünde uçarken dahi, senin aşkınlavurulmuştum. Avuçlarındaki sevgiye hapsolmuştum.****O bir Türk kahraman.Adı Sencer. Lakabı Pençe.Teknolojinin en büyük silah olarak kullanıldığı bir çağda,insanların acımasızca öldürüldüğü ve zulmün had safhayaçıktığı Esirler Şehrinin tek umudu.Bu şehrin kalbini kurtarmaya geliyor... Kanadı Kırık Hüma Kuşunu. Yüreğini bulmaya adım adım yaklaşıyor. BU BİR TÜRK MASALI.Yüreğiyle savaşan bir kahramanın yazgısı. Ailesi tarafındaninsanları bir savaş hizmetkarı haline getirmek için üretilmiş karanlık bir hapishanede, bir kafese kapatılmış Hüma’nın tek kurtuluşu.“Özgürlük, senin adını sayıklıyor esirler şehrinde. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu.Sen gülersen, Güneş her doğduğunda bu şehre ağıt yakmayı kesecek. Sen seversen, Dünya ayağa kalkacak.”
YAYIN TARİHİ:
2019-11-18
DOSYA BOYUTU:
10,17
ISBN:
6057754271
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hatice Aykut
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kanadı Kırık Hüma Kuşu PDF

Kanadı Kırık Hüma Kuşu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hatice Aykut. Okuyabilirsin Kanadı Kırık Hüma Kuşu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...gürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu ... Kanadı Kırık Hüma Kuşu - Hatice Aykut | Kitapx ... . Sen gülersen, Güneş her doğduğunda bu şehre ağıt yakmayı kesecek. "Özgürlük, senin adını sayıklıyor esirler şehrinde. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu. Sen gülersen, Güneş her doğduğunda bu şehre ağıt yakmayı kesecek. Hatice Aykut. Kitap Tanıtımı. Ben kanadı kırık bir Hüma Kuşuyum. Defalarca kez duvardan duvara vuruldum. Kanatlarımı kırdılar. Özgürlüğ ... Huma Kuşu'nun Kanadı Kırık Artık | Palandöken Gazetesi ... . Kanatlarımı kırdılar. Özgürlüğümü elimden aldılar. 32 TL. Özgürlük, senin adını sayıklıyor esirler şehrinde. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu. Sen gülersen, Güneş her doğduğunda bu şehre ağıt yakmayı kesecek. Özgürlük, senin adını sayıklıyor esirler şehrinde. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu. Sen gülersen, Güneş her doğduğunda bu şehre ağıt yakmayı kesecek. Click here watch Kanadı Kırık Hüma Kuşu( Wattpad )- 1.bölüm and share with friend now. Ataşehir Çevre ve Kültür Derneği. 0 views. 7:03. Dodan Özer 'Huma Kuşu' 2 final performansı İzle. 36 TL. Özgürlük, senin adını sayıklıyor esirler şehrinde. Sen uçarsan bu şehir özgürleşecek, Kanadı Kırık Hüma Kuşu. Sen gülersen, Güneş her doğduğunda bu şehre ağıt yakmayı kesecek....