acem2019delhi.com

Anneme Mektuplar

Responsive image
İnsan annesiz ve babasız yapamaz. Babalar gibi anneler de bir yuvanın kuruluşunda çok önemli bir paya sahiptirler. Her çocuk annesiyle daha iyi iletişim kurar. Çocuk sevgisinde annenin payı büyüktür. "Anneme Mektuplar"; anne sevgisiyle, saygısıyla, hasretiyle, duygu yoğunluğu içinde kaleme alınmış, annelere adanmış hikayelerdir. "Anneme Mektuplar"da bir anneye, anaya mektupların yanı sıra"İki Fotoğraf ", "Bekleyiş", "Adresini bulmayan Aşk" ve "Bir Eski Arkadaş" isimli toplum içinde gerçek hayatlardan hikâyeler de bulunmaktadır. "Anneme Mektuplar"da; anne sevgisi ve merhametinin sihirli ışıltısını çok yakından hissedecek, anneyi sevmenin, dokunmanın heyecanını yaşayacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2020-02-03
DOSYA BOYUTU:
3,54
ISBN:
6056972454
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Osman Aytekin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Anneme Mektuplar PDF

Anneme Mektuplar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Osman Aytekin. Okuyabilirsin Anneme Mektuplar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...tek amacım bu değil. ANNEME MEKTUP. Anneciğim, hep sana seni ne kadar sevdiğimi, küçücük yüreğimdeki kocaman yerini anlatmak isterdim ... Anneme Mektuplar by Cengiz Dağcı ... . Ama başaramadım. Bu Blogda Ara. Anneme Mektuplar. Sayfalar. Ana Sayfa. Anneme Mektuplar. Profili ziyaret edin. Bu Gün Sevgili Annem Ve Tüm Sınıfımızdaki Annelerimiz İçin Yazdığım Anneme Mektup... Anneler Günü Anneme Mektup dosyası, Anneler Günü bölümünde bulunmaktadır. Ölen Anneye Mektup Örnekleri. Evet, anne bu gün Anneler günü… Sen yine yoksun… Doğurulmuş çocuktan ölmüş anneye mektup; Olmuyo ... Anneler Günü Mektubu - Duygusal Anneye Mektup Örnekleri ... . Ölen Anneye Mektup Örnekleri. Evet, anne bu gün Anneler günü… Sen yine yoksun… Doğurulmuş çocuktan ölmüş anneye mektup; Olmuyor anne, özlüyorum işte, arıyorum varlığını. Anneme Mektuplar %17 indirimli "Ağır bir taş gibi oturdu Anneme Mefcfup/ar yüreğimin üstüne yıllarca. Eserin yayınlanmış şekli elime geçince aıh dinginliği için. İki mektup da kızlarından annelerine yazılmış. Hem çocuklara, hem de annelere örnek olması için ikisini de yayımlıyor ve şimdiden tüm anneleri kutluyorum. Anneler ne kadar sevildiklerini bilemezler. Anneye mektup - Anneler günü mektup - Anneme mektup. Herkes beni güçlü sanıyor anne. Sanki yirmiüç değil yedi yaşındayım. Sana o kadar ihtiyacım var ki anne. Sakın beni sensiz bırakma....