acem2019delhi.com

Ay'ın Çevresinde

Responsive image
Amerika Birleşik Devletleri’nde hayal gücü çağdaşlarının ötesinde olan bir adam vardı: Barbicane. Bu cesur kaşifin en büyük hayali ise bir gülle ile Ay’a gidip sonrasında yeniden dünyaya dönebilmekti. Bu fikrini açıkladığında tüm dünyada yer yerinden oynadı ve üç cesur adam Barbicane, Yüzbaşı Nicholl ve Michel Ardan büyük bir topun ucuna konulan devasa bir gülle ile Ay’a gitmeyi başardı.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-08
DOSYA BOYUTU:
5,85
ISBN:
6052944868
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jules Verne
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ay'ın Çevresinde PDF

Ay'ın Çevresinde harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jules Verne. Okuyabilirsin Ay'ın Çevresinde sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rip Ay' ın bir uydusu haline geliyorlar ... Haberler.com: Ay'ın Etrafında İlginç Çember! - Haber ... . Ay'ın Çevresinde Seyahat kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Ay'ın Çevresinde Seyahat - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Ay'a Yolculuk ile başlayan çılgın macera, Ay'ın Çevresinde ile devam ediyor. Bu kitap, bu üç çılgın maceracının uzay aracıyla Dünya'dan ayrıldıktan sonra, Ay'a olan yolculuklarında başlarından... Ay'ın Çevresinde Kısa Özet. İns ... Ay'ın Çevresinde | bkmkitap.com ... ... Ay'ın Çevresinde Kısa Özet. İnsanoğlunun Ay'ın yüzeyine ayak basmasından yaklaşık 150 yıl önce yazılan bu roman, edebiyatta bilimkurgu türünün öncüsü olan Jules Verne'in bilimsel dehasının en... Ay'a Yolculuk ile başlayan çılgın macera, Ay'ın Çevresinde ile devam ediyor. İnsanoğlunun Ay'ın yüzeyine ayak basmasından yaklaşık 150 yıl önce yazılan bu roman, edebiyatta bilimkurgu türünün... Ancak kısa bir süre sonra merminin hedefinden saptığı ve Ay'ın uydusu haline geldiği fark edilir. Ay'ın Çevresinde Ay kâşiflerinin Dünya'dan ayrıldıktan sonra başına gelenleri anlatmaktadır. 8.75 TL. Merminin içindeki üç çılgın -ve fedakar- adam, Ay'a ayak basacaklarından ve bir gün Ay'ı fethetmenin coşkusuyla geri döneceklerinden eminler... İşler yolunda giderse tabi. Ayın Çevresinde Seyahat kitabının PDF dosyasını indirip okumanız için bu içeriğimizi oluşturduk. İçerik detayında indirme linkini göremiyorsanız bu PDF'in henüz linki eklenmediğinden dolayıdır. Sizlere Henri Charriere 'ın yazdığı ve İTHAKİ YAYINLARI 'ın yayınladığı TÜRKÇE sayfalık Autour de La Lune ISBN numarasına sahip Ayın Çevresinde Seyahat pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. Daha ortada Ay'ın fotoğrafları bile yokken Fransız bir çizer, Jules Verne'ün kitaplarında uzayı ve uydumuzu aslına oldukça sadık bir biçimde resmetmiş. Ay'ın Çevresinde. Her şey. Dünya evrenin merkezidir ve sabit durur. Dünyanın çevresinde dönen 7 gezegen " Ay, Merkür, Venüs, Güneş, Mars, Jüpiter, Satürn" vardır. S...