acem2019delhi.com

Hayrettin 1 / Taşların Sırrı (Ciltli)

Responsive image
Hayrettin ve arkadaşları, bu yıl biraz daha büyümüşler. Araya giren üç aylık tatil, onların çenesini bir hayli açmış. Hem kendi aralarında muhabbet etmekte hem de okula yeni gelen Sosyal Bilgiler öğretmenini beklemekteler... İşte beklenen o an geldi bile... Sınıfın kapısı yavaş yavaş açıldı. Bilin bakalım içeriye kim girdi? Bu gizemli misafir, ne amaçla buradaydı? İlerleyen sayfalarda kahramanlarımızı daha hangi sürprizler beklemekteydi? Hayrettin’in telefonundaki profil resminin gizemi neydi? Tüm bu soruların cevabını merak ediyorsanız haydi, hemen başlayın “TAŞLARIN SIRRI”nı okumaya!
YAYIN TARİHİ:
2019-04-25
DOSYA BOYUTU:
6,33
ISBN:
6053706908
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İmran Aksoy
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hayrettin 1 / Taşların Sırrı (Ciltli) PDF

Hayrettin 1 / Taşların Sırrı (Ciltli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İmran Aksoy. Okuyabilirsin Hayrettin 1 / Taşların Sırrı (Ciltli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


.... Tüm bu soruların cevabını merak ediyorsanız haydi, hemen başlayın "Taşların Sırrı"nı okumaya! 18 ... Roman-Öykü - Nar Yayınları - Taşların Sırrı - Hayrettin 1 ... .75 TL. Hayrettin'in telefonundaki profil resminin gizemi neydi? Tüm bu soruların cevabını merak ediyorsanız haydi, hemen başlayın "Taşların Sırrı"nı okumaya! Taşların Sırrı - Hayrettin 1 en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Taşların Sırrı - Hayrettin 1. Hayrettin ve arkadaşları, bu yıl biraz daha büyümüşler. Ad: Taşların Sırrı - Hayrettin 1, Yazar: ... Hayrettin - 1 Taşların Sırrı - Ciltli | benlikitap.com ... . Hayrettin ve arkadaşları, bu yıl biraz daha büyümüşler. Ad: Taşların Sırrı - Hayrettin 1, Yazar: İmran Aksoy, Yayınevi: Nar Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Çocuk Kitapları Roman-Öykü, En Düşük Fiyat: 12.5 TL, Teklif Sayısı: 24... Hayrettin'in telefonundaki profil resminin gizemi neydi? Tüm bu soruların cevabını merak ediyorsanız haydi, hemen başlayın "Taşların Sırrı"nı okumaya!...