acem2019delhi.com

National Geographic Kids / Mimar Hayvanlar

Responsive image
Doğanın en şaşırtıcı mimarlarını, mühendislerini ve tasarımcılarını yakından tanımaya hazır mısınız? Parlak kuşlar, yaratıcı böcekler, okyanus mimarları ve daha fazlası bu kitapta bir arada. Kunduzların neden su bentleri inşa ettiğini hiç merak ettiniz mi? Veya örümcekler karmaşık ağlarını nasıl örüyor? Hayvan krallığının dahiyane mühendisleri arılar kovanlarının içini, çalışkan karıncalar birbirinden ilginç yuvalarını nasıl mı tasarlıyor? National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Mimari Hayvanlar, kendi başlarına akıcı olarak okuyabilen ve yeni sözcüklerle uzun cümlelere hazır olan çocuklar içindir. İlgi çekici parlak resimleriyle çocukların ilgilerini kaybetmeden hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlayan bu yarının kaşiflerinin ve mühendislerinin bilim, doğa ve hayvanlar dünyasına attıkları ilk adımlardan olacak.
YAYIN TARİHİ:
2019-03-30
DOSYA BOYUTU:
10,5
ISBN:
6052423752
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Libby Romero
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

National Geographic Kids / Mimar Hayvanlar PDF

National Geographic Kids / Mimar Hayvanlar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Libby Romero. Okuyabilirsin National Geographic Kids / Mimar Hayvanlar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...çerik, bu kitapta bir araya geldi. 9.50 TL ... Mimar Hayvanlar - National Geographic Kids Libby Romero ... . National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Mimari... National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Mim ... Mimar Hayvanlar - National Geographic Kids ... . seviye okuma kitaplarından biri olan Mimari Hayvanlar... Beta Kids. Basıldığı Yer. İstanbul. Ürün Bilgileri. Kağıt Kapak: 128 sayfa. Yayıncı: Beta Kids (1 Ocak 2018). National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Mimari Hayvanlar... Marka : Libby Romero. Tedarikçi : Beta Kids. National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 10.25 TL. Mimar Hayvanlar - National Geographic Kids-Beta Kids- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. https://www.limankitap.com/urun/mimar-hayvanlar-national-geographic-kids. 10.95 TL. Hayvan krallığının dahiyane mühendisleri arılar kovanlarının içini, çalışkan karıncalar birbirinden ilginç yuvalarını nasıl mı tasarlıyor? National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının... National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Mimari Hayvanlar... 11.21 TL. Hayvan krallığının dahiyane mühendisleri arılar kovanlarının içini, çalışkan karıncalar birbirinden ilginç yuvalarını nasıl mı tasarlıyor? National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının......