acem2019delhi.com

Roman Diliyle İş Hayatı

Responsive image
Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. İsa’nın tarih üzerindeki etkisini Kilise bilginlerini kıskandıracak bir maharetle sergiliyor; Melville ile Tolstoy ise birey hakkı, kamu çıkarı ve hapis cezası gibi meseleleri hukuk filozoflarına parmak ısırtacak bir bilgelikle tartışıyorlar.Bu kitapta görüşleri incelenen yazarlar:Adalet Ağaoğlu, A. Midhat Efendi, Ali H. Neyzi, Balzac, Braudel, Cemil Meriç, Dickens, Dostoyevski, Emile Zola, Gabriel Marcel, Goethe, Halid Ziya, Herman Melville, İmam Gazzali, Karl Marx, Kazancakis, Lampedusa, M. Şevket Esendal, Martin Heidegger, Max Weber, Mustafa Kutlu, Nietzsche, Orhan Pamuk, Stendhal, Tanpınar, Thomas Mann, Tolstoy, Victor Hugo, Werner Sombart, Yunus Emre.
YAYIN TARİHİ:
2019-12-10
DOSYA BOYUTU:
12,12
ISBN:
6057646149
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mustafa Özel
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Roman Diliyle İş Hayatı PDF

Roman Diliyle İş Hayatı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mustafa Özel. Okuyabilirsin Roman Diliyle İş Hayatı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n orijinal baskısının tam rengini iletir ... Roman Diliyle İş Hayatı/Mustafa Özel Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . İş Dünyası kategorisinde yer alan Mustafa Özel - Roman Diliyle İş Hayatı kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Mustafa Özel. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Roman Diliyle İş Hayatı. Marka : Küre Yayınları (Bilsan). Barkod : 9786057646149. Ürün Açıklama ... Roman Diliyle İş Hayatı | bkmkitap.com ... . Barkod : 9786057646149. Ürün Açıklaması. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Ürün Açıklaması. Kitabın Orjinal Adı. : Roman Diliyle İş Hayatı. Yayınevi. : Küre Yayınları. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. 23.80 TL. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. "roman diliyle iş hayatı". için 4 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. roman diliyle iş hayatı. mustafa özel. Satıcı. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. Roman Diliyle İş Hayatı [ Mustafa Özel ]. Küre Yayınları. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve... Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. https://www.limankitap.com/urun/roman-diliyle-is-hayati. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. Roman Diliyle Siyaset. 34 34. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. https://www.kitapsitesi.com/urun/roman-diliyle-is-hayati. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. 20.19 TL. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Küre Yayınları Yayınevine ait Roman Diliyle İş Hayatı kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz....