acem2019delhi.com

Arkadaş

Responsive image
“Neden birini, bilinmeyen bir adamı hatta bazen aynı fikirde olmadığımız bir yabancıyı neredeyse aşk denecek kadar çok severiz? Neden onsuz yaşayamayacağımızı düşündürecek kadar deliler gibi çok severiz? Sizinkiler gibi bakan gözlerinin içine baktığınızda arzularınızın sonsuz dehlizlerini görürsünüz. Alev alev yanan yüzünü uzun zaman boyunca avuçlarınızın içinde tutmak istersiniz. Ve sadık bir köpeğin patileri gibi, masanın üstünde duran ellere; bazen yanağınızı, bazen de ateşli alnınızı yaslama ihtiyacı gelir, çünkü bu aşk, bir ateştir, hayatın fırtınalarına karşı dik duran, Tanrı’nın ‘hiçbir kötülük’ düşünmeden yarattığı yağla harlanan tek alevdir. İnsan hayatında yalnızca bir kez böyle bir arkadaşlık bulur ve bu arkadaşlık ya hayatın başlarında gelir ya da asla gelmez. Her kim bu arkadaşlıkla tanışırsa mutlaklığa dokunmuş sayılır.” Balkanların Maksim Gorki’si olarak anılan Rumen yazar Panaït Istrati, bu başyapıtında arkadaşlık temasını ele alıyor. Dostluğun, sevginin ve tutkunun yaşamını nasıl değiştirdiğini, yalnızlığı nasıl hafiflettiğini ve yaşamı nasıl yaşanabilir kıldığını büyülü üslubuyla anlatıyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-02
DOSYA BOYUTU:
12,82
ISBN:
6053115816
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Panait Istrati
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Arkadaş PDF

Arkadaş harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Panait Istrati. Okuyabilirsin Arkadaş sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kadaşlık yap! Limitsiz ve Ücretsiz! Gerçek, ciddi ve doğru üyelerden oluşan ücretsiz arkadaşlık sitesi SevgilimiBul ... Yeni Arkadaş Bulma Sitesi | Gerçek Ciddi Arkadaşlıklar Burada ... .com... ilkArkadas.com Arkadaşlık Sitesi, arkadaş arıyorum, bayan arkadaş arıyorum, erkek arkadaş arıyorum ve kız arkadaş arıyorum diyenlerin sitesi. çok güzel bir site, ben buradan pek çok arkadaş edindim. Çok teşekkür ederiz. Guzel bi site. Arkadaşlık sitesi Siberalem üzerinden diğer arkadaş veya sevgili arayan bayan ve erkek arkadaşlar ile tanışın. Aradığınız arkadaş burada sizi bekliyor. Onunla tanışma fırsatını sakın kaçırmayın. Bayan Arkadaş Arıyorum ... Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi ... . Aradığınız arkadaş burada sizi bekliyor. Onunla tanışma fırsatını sakın kaçırmayın. Bayan Arkadaş Arıyorum veya Erkek Arkadaş Arıyorum Diyenler için. Hiç tanımadığınız bir insanla telefonda konuşmak veya bir yerde buluşmak insanda bir çok zaman stres yaratır. ElitAşk, arkadaş arayan bireyleri bu sıkıntıdan kurtarır. kofdy arkadaşlık üzerine kurulmuş eğlence sitesidir. kolay arkadaş bulmak istiyorsanız, kofdy tam size göre... . . ... . Arkadaş Arıyorum. Türkiye'nin En Güncel Arkadaşlık İlan Sitesi. "Arkadaş bulmak için HOOTT'a üye oldum. Hemen sohbet etmeye başladım. Tavsiyemdir!" Çapkın club eğlence arayan kadın,erkek,kız'ları buluşturan ayrıcalıklı bir arkadaşlık sitesi'dir Yeni kadın,erkek,kız'larla tanışmak ve eğlenceye katılmak için üye olmayı deneyin! Daha Fazla İlan Yükle... Arkadaş Arama Sitesi 2019. şehirlerden ilanlar mevcuttur ve bulunduğunuz şehre özel arkadaş arama ilanı verebilir veya var olan ilanlar arasından arkadaş arayabilirsiniz. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değil iseniz, bulunduğunuz ülke ve yönetim biriminde yetişkinlere yönelik arkadaş içeriğin izlenmesi ve yayınlanması yasalara aykırı ise arkadaş araması... Türkiye'nin en büyük evarkadaşı arama sitesi. Kalacak yer mi arıyorsun yoksa evine arkadaş mı? Ev arkadaşı oda arkadaşı arkadaş bulma servisi...