acem2019delhi.com

Hoi Hoi (3 Yaş ve üzeri)

Responsive image
Herkesin mutlulukla yaşadığı ormanda, Hoi Hoi huzursuz... Çünkü o, biraz farklı. Kulakları daha fazla şey duyuyor, burnu ve gözleri de bir o kadar hassas. Bu kadar ışıltı, vızıltı ve hışırtıyla baş edemiyor. Huysuz zannedilen Hoi Hoi'un istediği tek bir şey var aslında...Farklılıklar, alışıldık kalıplar, beklentiler, hayaller ve gerçekler üzerine, rengârenk, cıvıl cıvıl bir hikâye...Daha önce yayımladığımız Çiçekli Şiirler kitabıyla çok sevilen yazar ve çizer Gonca Mine Çelik, okurlarını bu kez bambaşka bir maceraya davet ediyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-04-15
DOSYA BOYUTU:
7,13
ISBN:
6056877261
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gonca Mine Çelik
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hoi Hoi (3 Yaş ve üzeri) PDF

Hoi Hoi (3 Yaş ve üzeri) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gonca Mine Çelik. Okuyabilirsin Hoi Hoi (3 Yaş ve üzeri) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...izi öneririz. Hoi Hoi (3 Yaş ve üzeri) ... HoI3 Hileleri (Hearts of Iron 3 Hileleri) ... . Herkesin mutlulukla yaşadığı ormanda Hoi Hoi huzursuz... Çünkü o biraz farklı. Herkesin mutlulukla yaşadığı ormanda Hoi Hoi huzursuz... Çünkü o biraz farklı. Kulakları daha fazla şey duyuyor burnu ve gözleri de bir o kadar hassas. Bu kadar ışıltı vızıltı ve hışırtıyla baş edemiyor. Herkesin mutlulukla yaşadığı ormanda Hoi Hoi huzursuz... Çünkü o biraz farklı. Bu kadar ı ... Hoi Hoi (3 Yaş ve Üzeri) / Gonca Mine Çelik / MEAV... - GittiGidiyor ... ... Çünkü o biraz farklı. Bu kadar ışıltı vızıltı ve hışırtıyla baş edemiyor. Huysuz zannedilen Hoi Hoi'un istediği tek bir şey var aslında... Gonca Mine Çelik. Herkesin mutlulukla yaşadığı ormanda, Hoi Hoi huzursuz... Çünkü o, biraz farklı. Kulakları daha fazla şey duyuyor, burnu ve gözleri ...