acem2019delhi.com

Her Çocuk Biraz Atatürk’tür

Responsive image
Bu kitabı sana yazdım. Evet sana. Sağına soluna bakma, senden bahsediyorum. Artık içinde bir keşfe çıkma zamanı geldi.“Her çocuk biraz Atatürk’tür.” Bakalım senin Atatürk’e benzer yönlerin neler?Kitaptaki çalışmaları yaparken bunları anlayacaksın. Neden olmasın? Bir gün belki SENİN bu ülkenin tarihine geçecek başarıların olacak.Sadece kendine inanman, güvenmen, hayallerinin peşinden koşman ve çalışman gerek.Şimdi kitabınla baş başa kalma zamanı...Kitaptan alıntı.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-13
DOSYA BOYUTU:
12,79
ISBN:
6050320206
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Bahar Sarıkaya
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Her Çocuk Biraz Atatürk’tür PDF

Her Çocuk Biraz Atatürk’tür harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Bahar Sarıkaya. Okuyabilirsin Her Çocuk Biraz Atatürk’tür sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ık içinde bir keşfe çıkma zamanı geldi ... Martı Yayınları Her Çocuk Biraz ATATÜRKtür... | Trendyol ... . "Her çocuk biraz Atatürk'tür.". Bakalım senin Atatürk'e benzer yönlerin neler? Kitaptaki çalışmaları yaparken bunları anlayacaksın. Her Çocuk Biraz ATATÜRK'tür ETKINLIKLERLE Okuyorum, Arastiriyorum, Yaziyorum, Ögreniyorum Bu kitabi sana yazdim. Artik içinde bir kesfe çikma zamani geldi. Her çocuk biraz Atatürk'tür. Artık içinde bir keşfe çıkma zamanı geldi. "Her çocuk biraz Atatürk'tür." Bakalım ... Her Çocuk Biraz Atatürk'tür ... . "Her çocuk biraz Atatürk'tür." Bakalım senin Atatürk'e benzer yönlerin neler? Kitaptaki çalışmaları yaparken bunları anlayacaksın. 17.50 TL. Artık içinde bir keşfe çıkma zamanı geldi. "Her çocuk biraz Atatürk'tür.". Bakalım senin Atatürk'e benzer yönlerin neler? Kitaptaki çalışmaları yaparken bunları anlayacaksın. Artık içinde bir keşfe çıkma zamanı geldi. Her çocuk biraz Atatürk'tür. Bakalım senin Atatürk'e benzer yönlerin neler? Kitaptaki çalışmaları yaparken bunları anlayacaksın. Her çocuk biraz atatürk'tür. Barkod 9786050320206. Stok Durumu VAR....