acem2019delhi.com

Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi

Responsive image
Konu anlatımlarında kullanılan veri setleri gerçek veri setlerinden elde edilmiş olup öncelikle, yazarların yayınlanmış çalışmalarının veri setleri kullanılmıştır. GAUSS programı yardımıyla anlatılan konular için yazılmış GAUSS kodları okuyucuyla paylaşılmıştır. Ayrıca, kitapta kullanılan örnek veri setleri de okuyucuyla paylaşılmıştır. Kitabın, hem lisans hem lisansüstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmiş her türlü araştırmacıya yardımcı olması hedeflenmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-01
DOSYA BOYUTU:
6,27
ISBN:
6052541265
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Doç. Dr. Mehmet Mert
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi PDF

Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Doç. Dr. Mehmet Mert. Okuyabilirsin Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... lisans hem lisansüstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmiş her türlü araştırmacıya yardımcı olması hedeflenmiştir ... Evıews ve gauss uygulamalı zaman serileri analizi... ... . Dr. Mehmet Mert, Abdullah Emre Çağlar tarafından kaleme alınan Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi Reel Analiz & Çözümlü Problemler kitabi pdf 21 saat önce Bilim Mühendislik. Kitabin, hem lisans hem lisansüstü ögrencilere yardimci bir ders kitabi, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmis her türlü arastirmaciya yardimci olmasi hedeflenmist ... Uygulamalı Doğrusal Zaman Serisi Analizi-II ... . Kitabin, hem lisans hem lisansüstü ögrencilere yardimci bir ders kitabi, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmis her türlü arastirmaciya yardimci olmasi hedeflenmistir. Ad: Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi, Yazar: Abdullah Emre Çağlar, Yayınevi: Detay Yayıncılık, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Eğitim Başvuru Eğitim, En Düşük Fiyat... Kitabın, hem lisans hem lisans üstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dertedinmiş her türlü araştırmacıya yardımcı olması hedeflenmiştir. Kitabın, hem lisans hem lisansüstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmiş her türlü araştırmacıya yardımcı olması hedeflenmiştir. Kitabın, hem lisans hem lisans üstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dertedinmiş her türlü araştırmacıya yardımcı olması hedeflenmiştir. 16x24 cm Kitabın 1. Bölümünde, Eviews paket programında zaman serisi veri girişi, zaman yolu 4. Bölümde, bir çok zaman serisi analizinin ön testi niteliğinde olan sıradan birim kök testleri anlatılarak... Kitabin, hem lisans hem lisansüstü ögrencilere yardimci bir ders kitabi, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmis her türlü arastirmaciya yardimci olmasi hedeflenmistir. 35 TL. Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi-Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme... Kitabın, hem lisans hem lisansüstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmiş her türlü araştırmacıya yardımcı olması hedeflenmiştir. çok satanlara göre Tüm zamanlar çok satanlara göre İndirim oranına göre azalan İlişkilendirmeye göre sırala. Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi. Mehmet Mert. Kitabın, hem lisans hem lisansüstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz teknikle...