acem2019delhi.com

Tevbe / Allah'a giden Yolda 4

Responsive image
Tevbe ilmi önemlidir ve mutlaka öğrenilmesi gereken zaruret derecesinde bir ilimdir. Buradaki bilgilere özellikle insanların günahlara ve hatalara daldığı, Allah'ı unuttukları ve Allah'ın da onlara kendisini unutturduğu bu çağımızda şiddetle ihtiyaç vardır. Çağımızda kötülüklere teşvik edici yollar artmış, iyiliklerin önündeki engeller çoğalmıştır. Allah yolundan alıkoyan ve şeytanın yoluna teşvik eden, cehennem araçları ve acımasız cihazlar insanlara saldırmaktadır. Okuyor, işitiyor ve izliyorsun. Sesli, görüntülü, şarkılı ve müzikli, filmli ve korku sinemalı... Bunlardan dilediğini seçiyorsun. Buna; insana kötülüğü emreden nefsi, dünyaya meyli, ölüm ve hesabı, cennet ve cehennemi unutması, tek ve galip olan Rabbine ve Yaradan'ına karşı gafleti yardım eder. Tüm bunlar varken insanların namazlarını terk etmeleri, şehvetlerinin peşinden gitmeleri, Allah'a verdikleri sözü bozmaları, Allah'ın sınırlarına ve insanların haklarına riayette lakayt davranmaları, insanların mallarını haksız yere yemeyi içlerine sindirmeleri, kazandıkları malın helal mi haram mı olduğuna aldırış etmemeleri, hiç de şaşılacak bir durum değildir.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-26
DOSYA BOYUTU:
4,43
ISBN:
6057565655
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Yusuf el-Karadavi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tevbe / Allah'a giden Yolda 4 PDF

Tevbe / Allah'a giden Yolda 4 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Yusuf el-Karadavi. Okuyabilirsin Tevbe / Allah'a giden Yolda 4 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ul edilir.. selam ve dua ile. Yüce Allah'a giden yol ... Tevbe; Allah'a Giden Yolda -4 - Yusuf El-Karadavi... | azimkitap.com ... ... Hak dostlarının çok kıymetli sözlerinden biri şöyledir: «Allâh'a giden yollar, Rasûlullah -sallâllâhu aleyhi ve sellem- Efendimiz'in izini adım adım takip edenlerden başkasına kapalıdır.» Türkçe - Yasar Nuri Öztürk meali ( Yasar Nuri Öztürk meali ). 9 - Tevbe. ticaret, hoşunuza giden konutlar sizin için Allah'tan, resulünden ve Allah yolunda cihattan daha sevimli ise... Tevbe / Allah'a giden Yolda 4. Prof. Dr. Yusuf el ... Tevbe; Allah'a Giden Yolda -4 - Nida Yayıncılık ... ... Tevbe / Allah'a giden Yolda 4. Prof. Dr. Yusuf el-Karadavi. Nida Yayınları. Tevbe / Allah'a giden Yolda 4. Müşteri Hizmetleri. kaybolus-ya-da-allah-a-giden-yol. Bu sayfalarda, kayboluştançıkış yoluna giden bir talimat var. 1 Ümmi: Ümmül Kura'dan demektir ve orası diğ er tüm köylerin merkezinin etraf ındaki köydür. Tagged: Allah, amel, ümid, cömert, farz, gafil, güven, haram, iman, müjde, uyanık, Yazılarım, yol. bağışlar.""(ZÜMER,53) Ayeti ,bütün günahkarlara tevbe için büyük bir cesaret ve müjde veriyor… Pek değerli okuyucularım, Allah'a giden yol kalbden geçer. Kişinin nefsine uyarak işlediği günahların farkına varıp bunlara samimi olarak pişman olması, tevbe için yeter....