acem2019delhi.com

Mühürlü Kuyu 3 / Kehanet Kardeşliği

Responsive image
Mühürlü Kuyu Serisinin 3. Kitabı olan Kehanet Kardeşliği nefes kesen maceraya kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Sarayın yok edici gücü karşısında Gavelya'nın kaderi kehanetin esrarına dayanmaktadır.Uygarlıklar tek vücut olup kardeşlik davullarını çalarlar.Kraliçe'nin karanlık gücükarşısında ilk hezimetinialan özgür halk kurtuluşu Kara Miğferli Avel'de aramaktadırPekibukitaptaAvel’i ne tür maceralarbekliyor?Gavelya'nın kaderini kimler belirleyecek?Yepyeni süprizlerle dolu hikaye bizleri bu sefer nereye götürecek?Avel ve arkadaşları Mühürlü Kuyu 3’te bize unutamayacağımız bir heyecan yaşatacak.Macera devam ediyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-04-09
DOSYA BOYUTU:
5,6
ISBN:
6057915108
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hakan Aydın
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mühürlü Kuyu 3 / Kehanet Kardeşliği PDF

Mühürlü Kuyu 3 / Kehanet Kardeşliği harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hakan Aydın. Okuyabilirsin Mühürlü Kuyu 3 / Kehanet Kardeşliği sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n Kumran Yayınları 9786057915108 Hakan Aydın ... Mühürlü Kuyu 3 - Kehanet Kardeşliği - Hakan Aydın - Kumran... ... . Hakan Aydın. Mühürlü Kuyu Serisinin 3. Kitabı olan Kehanet Kardeşliği nefes kesen maceraya kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Hakan Aydın. Mühürlü Kuyu Serisinin 3. Kitabı olan Kehanet Kardeşliği nefes kesen maceraya kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Hakan Aydın. Mühürlü Kuyu Serisinin 3. Kitabı olan Kehanet Kardeşliği nefes kesen maceraya kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Kitap: Mühürlü Kuyu 3 Alt Başlık: Kehane ... Mühürlü Kuyu 3 - Kehanet Kardeşliği - BKM Kitap ... . Kitap: Mühürlü Kuyu 3 Alt Başlık: Kehanet Kardeşliği Yazar: Hakan Aydın Ya...