acem2019delhi.com

Sevimli Dostlar Boyama Kitabı - Meyveler ve Sebzeler

Responsive image
Öğrenme, dünyaya geliş ile başlayan ve hayat boyu devam eden bir süreçtir. Bebekler gözlerini dünyaya ilk açtığı andan itibaren devam eden bu öğrenme serüveni; çocukların duyularını ve motor becerilerini kullanarak, dünyayı gözlemleyerek ve etraflarında gördükleri kişilerle özdeşim kurarak yani rol model taklit yolu ile gerçekleşir.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-09
DOSYA BOYUTU:
5,4
ISBN:
6050320848
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Özge Gökçek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sevimli Dostlar Boyama Kitabı - Meyveler ve Sebzeler PDF

Sevimli Dostlar Boyama Kitabı - Meyveler ve Sebzeler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Özge Gökçek. Okuyabilirsin Sevimli Dostlar Boyama Kitabı - Meyveler ve Sebzeler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Çocuk Kulubü | 9786050320848. Stok Miktarı : 5 ... Meyveler ve Sebzeler-Sevimli Dostlar Boyama Kitabı - Özge... ... . Barkod : 9786050320848. Sevimli dostlar meyveler ve sebzeler boyama kitabı. Sevimli dostlar rakamlar sesli harfler şekiller boyama kitabı. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: SEVİMLİ DOSTLAR BOYAMA KİTABI MEYVELER SEBZELER. Mağaza: Kitapinci. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Tüm kategorilerde Kitap Araç-Gereç Hediyelik Eşya Hobi Mutfak Takılarımız Tele 1 Oyun Setleri. Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. ... Sevimli Dostlar Boyama Kitabı Meyveler ve Sebzeler Özge Gökçek... ... . Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. Meyveler ve Sebzeler-Sevimli Dostlar Boyama Kitabı. Özge Gökçek. Kitap Tanıtımı. Öğrenme, dünyaya geliş ile başlayan ve hayat boyu devam eden bir süreçtir. Bebekler gözlerini dünyaya ilk açtığı andan itibaren devam eden bu öğrenme serüveni... ...