acem2019delhi.com

Biri Deney Mi Dedi ?

Responsive image
Kendi kendine yetme bağlamında bilimsellik, gündelik yaşamdaki olay ve durumları gerçekçi, geçerli sebep – sonuç ilişkileri kurarak anlamlandırabilmektir. Ama bunu çocuklarımıza, temel yaşam becerilerinden biri olacak biçimde aktarmanın yolu nedir? Alanın yetkin isimlerden biri olan Dr. Gülten İNAL, bu karmaşık beceriyi, çocuk okurlarına harika bir yolla kazandırıyor. Yetişen kuşakların duygusal ve düşünsel dünyalarında beliren sorunlara, deneysel psikolojinin verilerinden yararlanarak çözüm aramaları, yaratıcı çözümler üretmeleri her ulusun kadim amaçlarından biridir. Özellikle son yüzyıllarda…“Biri Deney mi Dedi?” işte bu amaca tek başına hizmet edebilecek nadir çalışmalardan biri. Okurlarını sosyal deneylerle elde edilen verileri, gerçek yaşamda sınamaya çağırıyor bu eser. “Bukalemun Etkisi”, “Aklımızda Yanlışlıkla Kalanlar”, “Çok mu Abartıyoruz?” gibi başlıklar altında sunulan kıymetli bilgileri, ilgi çekici bir diyalogla aktardıktan sonra “Sen de Dene” ve “Kendini Gözle” alt başlıklarıyla yaşam becerisine dönüştürmeye davet ediyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-05
DOSYA BOYUTU:
7,8
ISBN:
6058053830
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Gülten Ünal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Biri Deney Mi Dedi ? PDF

Biri Deney Mi Dedi ? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Gülten Ünal. Okuyabilirsin Biri Deney Mi Dedi ? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rak anlamlandırabilmektir. Etiketler. Mağazaya Soru Sor ... Biri Deney Mi Dedi ? - Dr. Gülten Ünal : %20 İndirimli ... . Ürün Adı: Biri Deney Mi Dedi?/Gülten Ünal. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. "Biri Deney mi Dedi?" işte bu amaca tek başına hizmet edebilecek nadir çalışmalardan biri. Okurlarını sosyal deneylerle elde edilen verileri, gerçek yaşamda sınamaya çağırıyor bu eser. 30 TL. Ama bunu çocuklarımıza, temel yaşam becerilerinden biri olacak biçimde aktarmanın yolu nedir? Alanın yetkin isimlerden biri olan Dr. Gülten İnal, bu karmaşık beceriyi... Gülten Ünal. ... Biri Deney Mi Dedi? 4540 Gülten Ünal ... . Gülten İnal, bu karmaşık beceriyi... Gülten Ünal. Kendi kendine yetme bağlamında bilimsellik, gündelik yaşamdaki olay ve durumları gerçekçi, geçerli sebep - sonuç ilişkileri kurarak anlamlandırabilmektir. Biri Deney Mi Dedi? Gülten Ünal. Monera Yayınları. Biri Deney Mi Dedi? - Monera Yayınları - 9786058053830 - Gülten Ünal - - Kendi kendine yetme bağlamında bilimsellik, gündelik yaşamdaki olay ve durumları gerçek....