acem2019delhi.com

Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri

Responsive image
Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesini ve çaresizliği ortadan kaldırararak, trader’lerin opsiyon işlemlerini profesyonel seviyeye taşımalarına yardım etmektir. Vadeli piyasalarda çabaların çok defa yetersiz kaldığı ve işlemlerin kolayca, ciddi kayıplara yol açtığı bilinir. Zira yatırımcı hem pozisyonları yönetmek hem de disiplin çerçevesinde para yönetimi yapmak zorundadır. Dahası, bunlar da yetmeyebilir. Pozisyon açılırken yön ve zamanlama konusunda doğru tahmin yapılmalıdır. Oysa riski istenildiği kadar düşük tasarlanabilen stratejiler gerek kısa gerekse uzun dönem için yatırımcılara çeşitli seçenekler sunar. Yön ve zamanlama konusunda yanılsanız da kazanma olasılığınız vardır. Bu kitapta daha çok, gece uykularınızı kaçırmayacak ya da ekonomik veri açıklamalarının öncesinde strese neden olmayacak, riski düşük ve tanımlı, profesyonel tasarımlara ağırlık vereceğim. Profesyonel trader’lere istikrarlı bir biçimde iyi kazanç sağlayacak yaklaşım budur.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-27
DOSYA BOYUTU:
4,43
ISBN:
6059248648
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ateşan Aybars
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri PDF

Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ateşan Aybars. Okuyabilirsin Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yasalarına ilişkin sis perdesini ve çaresizliği ortadan kaldırararak, trader'lerin opsiyon işlemlerini profesyonel seviyeye taşımalarına yardım etmektir ... Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri - Ateşan Aybars : %30 İndirimli ... . İnceleme ekle. Serhat BAŞKURT Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri'ni inceledi. Piyasalarda kolay kazanç için kısa yol yoktur. Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri, Ateşan Aybars. Ateşan Aybars. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesini ve çaresizliği ortadan kaldırararak, trader'lerin opsiyon işlemlerini profesyonel seviyeye taşımalarına yardım etmektir. 41.60 TL. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesinive çaresizliği ortadan kaldırararak, trader'lerin opsiyonişlemlerini profesyonel s ... Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri ... . 41.60 TL. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesinive çaresizliği ortadan kaldırararak, trader'lerin opsiyonişlemlerini profesyonel seviyeye taşımalarına yardımetmektir. Meslek olarak opsiyon işlemleri. Barkod 9786059248648. Stok Durumu TÜKENDİ. 36.40 TL. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesinive çaresizliği ortad...