acem2019delhi.com

Kalem Tutma Becerisi Etkinlik Kitabı

Responsive image
ÖĞRETMENLER TARAFINDAN ONAYLIDIR. Kalem tutma becerisini geliştirmek hiç bu kadar eğlenceli olmadı! Bu kitap çocuğunuzun kalem tutma becerisine katkı sağlarken her bir aktiviteyle hem eğlecek hemde özel sorularla bilişsel süreçlerine katkı sağlayacaktır. Yaşına uygun, ince motor becerisini geliştiren ve özgüveni arttıran aktivitelerle çizgi çalışması ve etkinlikler sunuyor. Kalın noktalı çizgileri takip edin, labirentleri çözün ve resimleri tamamlayarak kalem tutma becerisine yardımcı olun. Bunun yanı sıra düşünme becerisi sorularıyla eğleceli dakikalar sizi bekliyor. Bazı düşünme becerisi soruları;Dalgıçlar neden özel elbise giyerler?Karşıdan karşıya bir nehri nasıl geçebiliriz?Başka hangi hayvanlar yumurtadan çıkar?Annene ne diye seslenirsin?gibi her etkinlikten sonra düşündüren sorular yer alıyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-26
DOSYA BOYUTU:
8,79
ISBN:
6059551823
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kalem Tutma Becerisi Etkinlik Kitabı PDF

Kalem Tutma Becerisi Etkinlik Kitabı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Kalem Tutma Becerisi Etkinlik Kitabı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...hts Kalem Tutma Becerisi Etkinlik Kitabı Marka Highlights ... Kalem Tutma Becerisi Etkinlik Kitabı İçeriği - Dikkat Atölyesi ... . Kalem tutma becerisini geliştirmek hiç bu kadar eğlenceli olmadı! 15.60 TL. Kalem Tutma Becerisi Etkinlik Kitabı-Dikkat Atölyesi Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın... Kalem tutma becerisini geliştirmek hiç bu kadar eğlenceli olmadı! Bu kitap çocuğunuzun kalem tutma becerisine katkı sağlarken her bir Gibi her etkinlikten sonra düşündüren sorular yer alıyor. Kalem tutma becerisini geliştirmek hiç bu kadar eğlen ... Kalem Tutma Becerisi Etkinlik Kitabı - Kollektif | kitapyurdu.com ... . Kalem tutma becerisini geliştirmek hiç bu kadar eğlenceli olmadı! Bu kitap çocuğunuzun kalem tutma becerisine - Annene ne diye seslenirsin? gibi her etkinlikten sonra düşündüren sorular yer alıyor. Kalem tutma becerisini geliştirmek hiç bu kadar eğlenceli olmadı! Bu kitap çocuğunuzun kalem tutma becerisine - Annene ne diye seslenirsin? gibi her etkinlikten sonra düşündüren sorular yer alıyor....