acem2019delhi.com

Van Gogh ve Ben Shane Peacock

Responsive image
Uzun zaman önce, Fransa’nın güneyinde, Arles şehri yakınlarındaki güzel bir kıyı kasabasında, çok kötü bir şey yaptım… Daha önce duyduklarınıza hiç benzemeyen bu hikâye böyle başlıyor... Üstü başı boya içinde, dağınık kızıl saçlı, parlak kızıl sakallı tuhaf bir adamla yolları kesişen zorba bir çocuğun itirafları. Bu çocuğun kendine kurban seçtiği kişi, dünyanın en çok tanınan ressamlarından biri olan Vincent van Gogh! Etrafındaki herkes gibi bu çocuk da Van Gogh’la alay ediyor ama aslında adamın resimleri çocuğu içten içe etkiliyor ve düşündürüyor. Ressamın bir amacı var: Gerçekleri resimleri aracılığıyla anlatmak. İnsanlar ona ne söylerse söylesin ya da onunla nasıl dalga geçerlerse geçsinler, Van Gogh asla resim yapmaktan vazgeçmiyor. Bu durum, çocuğu, kendisinin hayattaki amacının ne olduğunu sorgulamaya itse de kısa süre sonra yine çoğunluğa uyup ve ressamla dalga geçmeye devam ediyor. Samimi, yalın anlatımı ve olağanüstü çizimleriyle Van Gogh ve Ben, dünyanın en ünlü ressamlarından biri olan Vincent van Gogh üzerinden zorbalığın sebeplerini ve etkilerini ele almakla kalmıyor aynı zamanda zorbalığın, maruz kalan insana olduğu kadar yapan kişiye de ne kadar zarar verdiğini etkileyici bir dille anlatıyor. Gazeteci, senarist ve yazar Shane Peacock yazdığı kitaplarla Arthur Ellis Award ve National Magazine Award ödülleri dâhil olmak üzere sayısız ödül kazanmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-16
DOSYA BOYUTU:
9,29
ISBN:
6053414957
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Shane Peacock
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Van Gogh ve Ben Shane Peacock PDF

Van Gogh ve Ben Shane Peacock harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Shane Peacock. Okuyabilirsin Van Gogh ve Ben Shane Peacock sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...fından gönderildi Van Gogh ve Ben:27 Mayıs 2019 Samimi, yalın anlatımı ve olağanüstü çizimleriyle Van Gogh ve Ben, dünyanın en ünlü Gazeteci, senarist ve yazar Shane Peacock yazdığı kitaplarla Arthur Ellis Award ve National Magazine Award ... Pandora - Van Gogh ve Ben - Shane Peacock - Kitap - ISBN... ... ... Van Gogh ve Ben, 1001 Çiçek Kitaplar, Shane Peacock, 9786053414957,Çocuk Kitapları,Hikaye. kendine kurban seçtiği kişi, dünyanın en çok tanınan ressamlarından biri olan Vincent van Gogh! Ürün Adı: Van Gogh ve Ben Ürün Kodu: 9786053414957 Basım Yılı: 2019.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıd Çevirmen: Shane Peacock. Gazeteci, senarist ve yazar Shane Peacock yazdığı kitaplarla Arthur Ellis Award ve National Magazine Award ödülleri dâhil olmak üzere sayısız ödül kazan ... Van Gogh Ve Benshane Peacock - ePttAVM ... .00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıd Çevirmen: Shane Peacock. Gazeteci, senarist ve yazar Shane Peacock yazdığı kitaplarla Arthur Ellis Award ve National Magazine Award ödülleri dâhil olmak üzere sayısız ödül kazanmıştır. Van Gogh ve Ben. Shane Peacock. 1001 Çiçek Kitaplar. Adet Shane Peacock. Çeviren. Ahmet Gögen. Van Gogh ve Ben. Uzun zaman önce, Fransa'nın güneyinde, Arles şehri yakınlarındaki güzel bir kıyı kasabasında, çok kötü bir şey yaptım…...