acem2019delhi.com

Yönetim Psikolojisi

Responsive image
İş dünyasında da değişmeyen tek şey değişimdir. Ya kendimizi buna adapte etmeli ya da demode olmayı, daha kötüsü, yok olmayı göze almalıyız. Lider olma süreci heyecan verse de, sürekli öğrenmeye ve kendini geliştirmeye dayalı, zahmetli bir yolculuktur. Graham Jones, Martin Seligman ve Jeff Weiss gibi alanının öncü isimlerinden alacağınız yönetim fikirleriyle, büyük yarışta bir adım öne geçeceksiniz. Yönetim alanının en etkili uzmanlarının Harvard Business Review’den derlenen 10 makalesi, değişimle başa çıkmak zorunda olan her yönetici için altın değerinde. Bu kitapta hem kendilerini hem de şirketlerini değişime hazırlamak isteyen yöneticilerin ihtiyaçlarını karşılayacak fikirleri bulacaksınız. HBR’s 10 Must Reads, hem yeni hem de deneyimli yöneticiler için muazzam bir kaynak niteliğinde. Kendilerinin ve şirketlerinin büyümesi için büyük fikirler peşinde koşan yöneticilerin daha fazla terlemesine gerek kalmadı.HBR’s 10 Must Reads, her yöneticinin bilmesi gereken en önemli konulara odaklanıyor. Harvard Business Review’in yüzlerce makalesi arasından seçilen Yönetim ve Psikoloji, zamana meydan okuyan fikirlerle günümüz iş dünyasının yoluna ışık tutuyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-04
DOSYA BOYUTU:
12,57
ISBN:
6057665898
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yönetim Psikolojisi PDF

Yönetim Psikolojisi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Yönetim Psikolojisi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...: Bu ilkeler işe uygun personel, üretilen malı satabilme, güdüleme, tutumların ölçülmesi, alt-üst ilişkilerini iyileştirmek, yönetsel yetkinin kurulmasıdır ... Yönetim Psikolojisi ... . ...ve Organizasyonlardaki Yeri ve Önemi Kitap: Örgütsel Davranış ve Yönetim Psikolojisi- Prof. önem vermediği için, eleştirilmiş ve örgüt ve yönetim psikolojisinin doğmasına yardımcı olmuştur. View Yönetim Psikolojisi Research Papers on Academia.edu for free. Recent papers in Yönetim Psikolojisi. Psk. M. Berk KARAOĞLU. ■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi ■ Aile Terapileri ■ Bireysel Psikoterapi ■ Cinsel Tera ... PDF Yönetim psikolojisi ders notları ... .edu for free. Recent papers in Yönetim Psikolojisi. Psk. M. Berk KARAOĞLU. ■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi ■ Aile Terapileri ■ Bireysel Psikoterapi ■ Cinsel Terapiler. Yönetim Psikolojisi Kavramı ile İlgili Uzmanlar. Yönetsel ve örgütsel psikolojinin doğuşuna neden olan klasik yönetim görüşleri ortaya atılmıştır. Görüşü ilk ileri süren Frederick W. Taylor'dur. Yönetim Psikolojisi. Oluşturan: dark_dream, 4 Eylül, 2009 in Ruh Sağlığı. Bölüm 1. Psikolojinin Genel Yönetim ve İşletme Yöntemi İle İlişkileri: A: Kavramla İlgili Açıklamalar Dersin Amacı. : Yönetim psikolojisi ve örgütsel davranış konuları ile ilgili teorik bilgilerin öğrencilere aktarılması ve günlük yaşama uygulanabilirliğinin sağlanması. Erol Eren. Psikolojinin Yönetim ve Organizasyonlardaki Yeri ve Önemi Örgütsel Davranış ve Çağdaş Yaklaşımlar Algılama ve Atfetme Süreçleri Kişilik ve Kişisel Farklılıkların Analizi Örgütlerde Gruplar ve... Yönetim psikolojisi çalışma...