acem2019delhi.com

Gençliğe Kitabe

Responsive image
İnsan fark etmiyor, insan unutuyor, insan aldırmıyor. Fark etsin, unutmasın, aldırsın yani kısaca daha hesap verilebilir bir hayat yaşasın diye bir uyarıya, bir hatırlatmaya ihtiyaç duyuyor. Bu yazılar bir vesile ile gördüklerim, öğrendiklerim veya yaşadıklarımdan çıkardığım uyarılar ve hatırlatmalardan müteşekkil. Kendimi uyardım, kendime hatırlattım. Kısaca kendime ayar çektim. Bu ayar sayesinde yaşarken daha bir dikkatli yaşadım. Düşünürken daha bir derin düşündüm. Yazdıklarımın satırlarda kalmaması için davranışa dönüştürdüm. Dolayısıyla yazdıklarımın en başta ben faydasını gördüm. Faydasını gördüğüm için de sizlerle paylaşayım istedim. "Bırakma Kendini" ve "İyi Gidiyorsun"un yazarı Mehmet Dinç'in kaleminden "Gençliğe Kitabe", fark ettirmek, uyarıp hatırlatmak ve olup biten her şeye karşı itina ile yaşayabilme fikrini vermek için hazırlandı. Ve daha çok şu söz için: İnsan insana şifadır.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-01
DOSYA BOYUTU:
6,32
ISBN:
6056824784
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mehmet Dinç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gençliğe Kitabe PDF

Gençliğe Kitabe harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mehmet Dinç. Okuyabilirsin Gençliğe Kitabe sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...e müdafaa etmektir. Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir ... Türkiye Büyük Millet Meclisi - Kültür Sanat ve Yayın Kurulu ... . Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne... Gençliğe hitabe, ATATÜRK'ün, Türk gençliğine miras bıraktığı İstiklal ve Cumhuriyetin nasıl zor kazanıldığının ve müdafasının gereğini anlatan seslenişidir. Gençliğe Hitabe. Atatürk'ün türk gençliğine hitabesi. Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir. Paylaş: Twitter. ... Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi - Türk Dil Kurumu ... . Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir. Paylaş: Twitter. Share on Tumblr. Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi - Orijinal. Ey Türk Gençliği ! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir. Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi. Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Gençliğe Hitabe. NUTUK (Söylev) - Ankara, 20 Ekim 1927. Ana Sayfa > ATATÜRK KÖŞESİ > Gençliğe Hitabe >. 15 yıl önce - Cum 11 Mar 2005, 13:46. ATATÜRK'ÜN TÜRK GENÇLİĞİNE HİTABESİ -orjinal Ey Türk Gençliği! Atatürk' ün Gençliğe Hitabesinin Analizi. Türk Gençliğ...