acem2019delhi.com

Ares Harikalar Diyarında

Responsive image
“Hepimizin çok az vakti var...Bu satırlar sona erer ermez her şey silinip gidecek.” 1992’de Yunus Nadi Roman Armağanı’nı kazanan Ares Harikalar Diyarında, bir yandan kendi kendini yaratırken bir yandan yalanlayan bir kurgunun, o kurguyla birlikte zamanın, mekânın ve birbirlerinin sınırlarını zorlayan ele avuca gelmez kahramanların ve nihayetinde her şeye ve herkese gölge eden bir “eksen karakter”in romanı: Dikkat çekici dili ve üslubuyla, durmadan dolaşan bir ipin ucunu yakalamaya çağırıyor okurunu Derviş Zaim; rüya içinde rüya, dünya içinde dünya, Selim'in içinde bir Işık... “Filmin konusu neydi acaba?” Genel müdür, önündeki kitapçığın maliyet tablolarıyla ilgili kısmında! Bir jet odanın camlarını zangırdatıyor ve ses yumuşar yumuşamaz Selim yalan söylemeye devam ediyor: Film, kampüsten, giderek tüm dünyadan bilmem kaç tane adamın geçip gittiği ve bir zamanlar o adamlara ne olmuşsa şimdi aynı şeyin bizlere de olmakta olduğu ve bizlerin bunu bilmediği temasını işlemekteydi.
YAYIN TARİHİ:
2019-07-19
DOSYA BOYUTU:
7,19
ISBN:
9750845345
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Derviş Zaim
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ares Harikalar Diyarında PDF

Ares Harikalar Diyarında harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Derviş Zaim. Okuyabilirsin Ares Harikalar Diyarında sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nen benim çizdiğim gibi bu satırları okuyorsunuz ... Ares Harikalar Diyarında Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... . 19.60 TL. "Hepimizin çok az vakti var... Bu satırlar sona erer ermez her şey silinip gidecek.". 1992'de Yunus Nadi Roman Armağanı'nı kazanan Ares Harikalar Diyarında... Bitecek ama... 1992'de Yunus Nadi Roman Armağanı'nı kazanan Ares Harikalar Diyarında, kurgunun kendi yolunu çizmeye çalıştığı bir roman. Renkli dili ve özgün üslubuyla... 1992'de Yunus Nadi Roman Armağanı'nı kazanan ... Ares Harikalar Diyarında - İthaki Yayınları ... ... 1992'de Yunus Nadi Roman Armağanı'nı kazanan "Ares Harikalar Diyarında", bir yandan kendi kendini yaratırken bir yandan yalanlayan bir kurgunun, o kurguyla birlikte zamanın, mekânın ve... Ares Harikalar Diyarında, en uygun fiyatlarla Kiğılı online mağazada. "product_id": "X70000147", "sku": "9789750845345", "category": "Yapı Kredi Yayınları", "name": "Ares Harikalar Diyarında"... Ares Harikalar Diyarında book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Ares Harikalar Diyarında by Derviş Zaim. Bitecek ama... 1992'de Yunus Nadi Roman Armağanı'nı kazanan Ares Harikalar Diyarında, kurgunun kendi yolunu çizmeye çalıştığı bir roman. Renkli dili ve özgün üslubuyla... Yazar...