acem2019delhi.com

Çöllerin Kahramanı / Çöllerin Asisi 3

Responsive image
“Çok eğlenceli ve destansı.”Guardian “Romantik, heyecan verici ve bol şamatalı.”Kirkus “Hamilton, okuyucunun nefes almak için durmasına izin vermiyor. Ve iyi haber, devamı çok yakında. ”Metro Çöldeki kumları kontrol edebilen Cindölü, Mavi Gözlü Haydut Amani hayatta kalabilmek için kasabasından kaçarken, bir devrime katılacağını hayal etmemişti. Ancak kana susamış Sultan, Asi Prens Ahmed'i hapse attığında, başka seçeneği kalmamıştı. Prensin yokluğunda İsyan Cephesi’nin lideri artık o. Silahı, zekâsı ve sıradışı güçleri ile Amani, genç isyancıları yanına alarak acımazsız çölde, var olmayan bir yere gidiyor şimdi. Tahtın son savaşında, Amani inandığı her şey için savaşmalı. Çöllerin Asisi ile başlayıp Çöllerin Prensi ile zenginleşen Asi Amani’nin hikâyesi Çöllerin Kahramanı ile “şimdilik” inanılmaz bir sona ulaşıyor. İslami, Hindu, Kızılderili mitolojilerinden Binbir Gece Masalları’na, Vahşi Batı mekânlarından sonsuz çöllere, Tolkien’den Rowling’in dünyasına kadar, sıradışı yaratıcılıkta! 
YAYIN TARİHİ:
2019-10-16
DOSYA BOYUTU:
6,16
ISBN:
6050966916
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Alwyn Hamilton
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çöllerin Kahramanı / Çöllerin Asisi 3 PDF

Çöllerin Kahramanı / Çöllerin Asisi 3 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Alwyn Hamilton. Okuyabilirsin Çöllerin Kahramanı / Çöllerin Asisi 3 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... - Çöllerin Asisi 3. "Çok eğlenceli ve destansı ... Çöllerin Kahramanı - Çöllerin Asisi 3 Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... ." Tahtın son savaşında, Amani inandığı her şey için savaşmalı. Çöllerin Asisi ile başlayıp Çöllerin Prensi ile zenginleşen Asi... Tahtın son savaşında Amani inandığı her şey için savaşmalı. Çöllerin Asisi ile başlayıp Çöllerin Prensi ile zenginleşen Asi Amani'nin hikâyesi Çöllerin Kahramanı ile "şimdilik" inanılmaz bir sona ulaşıyor. Çöllerin Asisi ile başlayıp Çöllerin Prensi i ... Çöllerin Kahramanı - Çöllerin Asisi 3 | Nezih ... . Çöllerin Asisi ile başlayıp Çöllerin Prensi ile zenginleşen Asi Amani'nin hikâyesi Çöllerin Kahramanı ile "şimdilik" inanılmaz bir sona ulaşıyor. İslami, Hindu, Kızılderili mitolojilerinden Binbir Gece... 36 TL. Çöllerin Asisi ile başlayıp Çöllerin Prensi ile zenginleşen Asi Amani'nin hikâyesi Çöllerin Kahramanı ile "şimdilik" inanılmaz bir sona ulaşıyor. Çöllerin Asisi ile başlayıp Çöllerin Prensi ile zenginleşen Asi Amani'nin hikâyesi Çöllerin Kahramanı ile "şimdilik" inanılmaz bir sona ulaşıyor. Alwyn Hamilton. "Çok eğlenceli ve destansı.". Guardian "Romantik, heyecan verici ve bol şamatalı.". Kirkus "Hamilton, okuyucunun nefes almak için durmasına izin vermiyor....