acem2019delhi.com

Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği

Responsive image
"Etkin Öğrenme Serisi” ile hedeflediğin başarıya giden yoldaki engelleri nasıl kaldıracağını öğrenecek, sana yoldaşlık edecek takım arkadaşlarınla; yepyeni, halis muhlis öğrenme yöntem ve teknikleriyle tanışacaksın.“Etkin Öğrenme Serisi” ilk kitabı olan “Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği” belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. Ders çalışman gerekirken gündüz düşleri kurmak konusunda kendini nasıl durduracağına. Ç.A.Y. (Çalış Ama Yorulma) Tekniği ile saatlerce çalışmayı başarırken derslerden bıkmamak aksine bilgi almayı zevkli hale getirmek mümkün.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-10
DOSYA BOYUTU:
8,75
ISBN:
6057716224
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Özgü Güler
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği PDF

Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Özgü Güler. Okuyabilirsin Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor ... Zamanımı Yönetmek İstiyorum... (Pomodoro Tekniği) ... . "Etkin Öğrenme Serisi" ilk kitabı olan "Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. Özgü Güler. "Etkin Öğrenme Serisi" ile hedeflediğin başarıya giden yoldaki engelleri nasıl kaldıracağını öğrenecek sana yoldaşlık edecek takım arkadaşlarınla... Etkili Zaman Yönetimi İçin Bilmeniz Gereken 8 Püf Nokta. Zamanı Yönetmek İçin Nereden Başlarız? Zamanı etki ... Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği ... ... Etkili Zaman Yönetimi İçin Bilmeniz Gereken 8 Püf Nokta. Zamanı Yönetmek İçin Nereden Başlarız? Zamanı etkin bir biçimde kullanmak için öncelikle bir günde, yani 24 saatte ne yapıyoruz?...