acem2019delhi.com

5 Adımda En İyi Fikri Bulmak

Responsive image
Nasıl olur da ilk baskısını 1940’larda yapmış bir kitap, bugünün en parlak yaratıcıları için bu kadar önemli olabilir? James Webb Young’ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? Elinizdeki kitap, yayınlandığından beri, binlerce reklamcıya, zihinlerinin içindeki bariyerleri aşıp yaratıcılıklarını açığa çıkarmaları için yol gösterdi. Şairlerden ressamlara, bilim insanlarından mühendislere kadar birçok profesyonel heyecan verici fikirler üretebilmek için bu özlü ve güçlü kitaptan faydalandı. Reklamcılığın büyük ustalarından James Webb Young’ın benzersiz tecrübe ve zekâsı, içinizdeki o büyük, bir türlü ulaşamadığınız fikirleri keşfetmenize yardım edecek, yaratıcılığınızın önündeki gizem perdesini sonsuza kadar kaldıracak. 
YAYIN TARİHİ:
2019-09-18
DOSYA BOYUTU:
5,15
ISBN:
6052314234
DİL:
TÜRK
YAZAR:
James Webb Young
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

5 Adımda En İyi Fikri Bulmak PDF

5 Adımda En İyi Fikri Bulmak harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır James Webb Young. Okuyabilirsin 5 Adımda En İyi Fikri Bulmak sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yan iyi fikir nasıl bulunur? 3.22 €. James Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? ... 5 Adımda En İyi Fikri Bulmak Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... ...Dokun Derneği Hayatımın Fikri Yayınları Haydi Kitap Hayek Kitap Hayıt Dergisi Hayrat Neşriyat. Kadının İnsan Hakları Derneği İver Yayınları İvme Yayınları İvme Yayınları - Özel Ürün İyi Bir İnsan. Peki gerçekten, nasıl oluyor da bulunuyor bu cin fikirler? Ciddiyet sığlığın tek sığınağıdır der Oscar Wilde. Keyifli ve eğlenceli olduğunuz sürece iyi fikirler üreten bir takım yaratab ... "İyi Fikir Nasıl Bulunur?" Sorusunun Yanıtı, 5 Adımlı Bir Yöntem » Beyn ... . Peki gerçekten, nasıl oluyor da bulunuyor bu cin fikirler? Ciddiyet sığlığın tek sığınağıdır der Oscar Wilde. Keyifli ve eğlenceli olduğunuz sürece iyi fikirler üreten bir takım yaratabilirsiniz. 5 Adımda En İyi Fikri Bulmak. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: 5 Adımda En İyi Fikri Bulmak. Mağaza: Fırsat Kapında. Seni gördüğüme sevindim Kitap-Galerisi - 5 Adımda En İyi Fikri Bulmak itibaren James Webb Young. En İyi Diller. Türkçe İngilizce Kürtçe Türkçe, İngilizce Almanca. James Webb Young?ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? 15 TL. James Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? 5 Adımda En İyi Fikri Bulmak. Yeni. Ücretsiz Kargo. Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulamada işe yarayan iyi fikir nasıl bulunur? 12 TL. James Webb Young'ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Uygulama...