acem2019delhi.com

Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu

Responsive image
-Türkiye Türkçesinden Azeri, Türkmen, Özbek, Uygur, Kırgız, Kazak, Tatar Türk Lehçelerine Hazır Konuşma Cümleleri İngilizce Örnekler ile-Bu kılavuz pratik amaç için hazırlanmıştır. Bu el kitabı ile dünyadaki 7 bağımsız Türk ülkesi (Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Kazakistan) ile Rusya Federasyonu bölgesindeki Tataristan Cumhuriyeti ve Çin Halk Cumhuriyeti'ne bağlı Doğu Türkistan (Sinkiang-Uyğur Muhtar Vilayeti)'ne yapacağınız geziler sırasına oradaki Türkler ile sıkıntı çekmeden konuşabilecek ve rahatlıkla anlaşacaksınız. Ayrıca, çok sayıda değişik Türk boylarının yaşadığı İran, Afganistan, Tacikistan, Rusya Federasyonu ve Balkanlardaki ülkelerde seyahat ederken, yine bu elkitabını kapıları ve yürekleri açan altın bir anahtar gibi cebinizden eksik etmeyeceksiniz!Bu kılavuzda Türkiye Türkçesinden hariç sadece 7 değişik Türk lehçesine ait konuşan cümlelerine yer verilmiş ise de, bunlar sayesinde diğerleriyle de belirli bir ölçüde anlaşabilirsiniz.
YAYIN TARİHİ:
1992-12-30
DOSYA BOYUTU:
7,9
ISBN:
9754980616
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu PDF

Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Dünyası Konuşma Kılavuzu. Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu ... Bu Kılavuz Pratik Amaç İçin Hazırlanmıştır. - Yabancı Dil... | Facebook ... . ...Kırgız, Kazak, Tatar Türk lehçelerine hazır konuşma cümleleri İngilizce örnekler ile = Turkish world phrase guide for travellers : Ready-made Imprint. İstanbul : Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı, 1992. ...March 1, 2020, 5:30 pm find as text or pdf and doc document for Turk Dunyas Konusma Klavuzu Turistler Icin. Follow us: Home » Turkic languages » Türk dünyası konuşma kılavuzu (turistler için). Biz, her muhtemel olay için gerekli olan tam olan konuşma kı ... Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu ... . Biz, her muhtemel olay için gerekli olan tam olan konuşma kılavuzu hazırlama amacını gütmedik. İngilizce konuşuyor musunuz? Taler du engelsk? Türkçe-Danca konuşma kılavuzu - Rakamlar. Türk dünyası konuşma kılavuzu (turistler için) : Türkiye Türkçesinden Azeri, Türkmen, Özbek, Uygur, Kırgız, Kazak, Tatar Türk lehçelerine hazır konuşma cümleleri İngilizce örnekleri ile = Turkish world... Tüm bildiğimiz bu. Türk dünyası konuşma kılavuzu. Türk Dünyası konuşma Kılavuzu TDAV tarafından çıkarılan Doç.Dr. Timur Kocaoğlu başkanlığında , Dr. Mehmet Kılıç, Enver Can... Dinozorlar dünyası DVD / belgesel / BBC / pal. Yazım kılavuzu (imla klavuzu) yeni / kare yayınları. Türkçe sözlük büyük / tdk. Alış-Veriş Listeme Ekle. Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu. -Türkiye Türkçesinden Azeri Türkmen Özbek Uygur Kırgız Kazak Tatar Türk Lehçelerine Hazır Konuşma Cümleleri İngilizce Örnekler ile Türk Dünyası Araştırmaları vakfı. Kolektif. Çeşitli Türk lehçelerinde konuşanları anlama ve onlarla konuşmanın ilk basamağında size yardımcı olması için elinizdeki kılavuzu hazırladık. Türk Dünyası konuşma Kılavuzu TDAV tarafından çıkarılan Doç.Dr. Timur Kocaoğlu başkanlığında , Dr Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı P.K. 94 Aksaray/İSTANBUL ( 0212) 511 10 06- 511 18 33. -Türkiye Türkçesinden Azeri Türkmen Özbek Uygur Kırgız Kazak Tatar Türk Lehçelerine Hazır Konuşma Cümleleri İngilizce Örnekler ile Manevi Dünyası ile Sultan III. Murad. 16,21 TL....