acem2019delhi.com

Sayılı Gündü Geçti

Responsive image
Hızlı bir aşınma var, her şey kısa sürede hayatımızdaki anlamını, yerini yitiriyor. Eskidiğini düşündüğümüz, gördüğümüz şeylerin aslında değerinden kaybettiği bir şey yok. Bizim gözümüzde ve gönlümüzde olup bitiyor her şey. Bu durum, modern insanın acı gerçeğidir…***Aydın, sanatçı, toplumsal her durumda tavır alabilir, almalı da ama bu tavır, sanatçı, aydın, entelektüel tavrı olmalı; göze girme, aferin alma, nimete ulaşma tavrı olmamalı. Hiçbir bir kalem, fırça, kamera, nota, haksız biçimde bir gücün seslendiricisi olamaz…Ali Işık, Hüseyin Su'yla yaptığı nehir söyleşide sanattan sanatçıya; okurluktan yazarlığa; yayıncılıktan dergiciliğe; öyküden öykücülüğe; dostluktan yol ayrımlarına; en güzeli de hayata ve insana dair düşüncelerini samimi bir üslupla dile getiriyor. Ömrünü kitaplara ve edebiyata adarken nereye gitse yanından ayırmadığı çantasında yalnızca kitaplarını, kalemini, not defterini ve sözlüğünü değil; inançlarını, merhamet ve sadakatini de taşıyor. 
YAYIN TARİHİ:
2019-11-11
DOSYA BOYUTU:
9,37
ISBN:
6052199213
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hüseyin Su
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sayılı Gündü Geçti PDF

Sayılı Gündü Geçti harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hüseyin Su. Okuyabilirsin Sayılı Gündü Geçti sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...da uygun fiyata Şule Yayınları markalı Sayılı Gündü Geçti 9786052199213 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz ... Sayılı Gün Çabuk Geçer | Ömür OKUR ... . Sayılı gündü geçti. "Sual de bilgiden doğar, cevap da." Mevlâna'nın bu cümlesi, soru sormanın en az cevap kadar önemli olduğunu, doğru sorunun da cevap kadar bilgi gerektirdiğini bize anlatır. "Sayılı Gündü Geçti". 32 TL. Hızlı bir aşınma var, her şey kısa sürede hayatımızdaki anlamını, yerini yitiriyor. Eskidiğini düşündüğümüz, gördüğümüz şeylerin aslında değerinden kaybettiği bir şey yok. 20 TL. Hızlı bir aşınma var, her şey kısa s ... Bıyık Güldü Geçti ... . Eskidiğini düşündüğümüz, gördüğümüz şeylerin aslında değerinden kaybettiği bir şey yok. 20 TL. Hızlı bir aşınma var, her şey kısa sürede hayatımızdaki anlamını, yerini yitiriyor. Eskidiğini düşündüğümüz, gördüğümüz şeylerin aslında değerinden kaybettiği bir şey yok. 28 TL. Hızlı bir aşınma var, her şey kısa sürede hayatımızdaki anlamını, yerini yitiriyor. Eskidiğini düşündüğümüz, gördüğümüz şeylerin aslında değerinden kaybettiği bir şey yok. Alış-Veriş Listeme Ekle. Sayılı Gündü Geçti. 28 TL. Hızlı bir aşınma var, her şey kısa sürede hayatımızdaki anlamını, yerini yitiriyor. Eskidiğini düşündüğümüz, gördüğümüz şeylerin aslında değerinden kaybettiği bir şey yok....