acem2019delhi.com

Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış

Responsive image
Dijitalleşmenin İşletmeler ve Meslekler İçin Mesajı:Dönüşüm veya Yok Olmak… Muhasebecilik dijitalleşme ve teknolojik gelişmelerle birlikte adeta evrim geçiriyor. Araştırmalara göre dijitalleşmeden en çok etkilenen meslekler sıralamasında vergi düzenleyiciler yüzde 99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim çalışanları ise yüzde 98 ile birinci sırada. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı?Dijital teknolojiler ile tetiklenen 4. sanayi devriminin inşa edildiği bugünlerde, yapay zekâ, robot kullanımı, otonom araçlar, 3D yazıcılar, nanoteknoloji ve bilimin diğer alanlarındaki gelişmeler insanlığın ve toplumun dönüşüm sürecine işaret ediyor. Bu gelişmelerin iş yapış şekillerimizi değiştirmesi, bazı mesleklerin tamamen yok olması, bazılarının ise daha fazla gelişecek olmasının yanı sıra, gelecekte bugün hiç bilmediğimiz meslek dallarını ortaya çıkaracağı da kaçılmaz bir gerçekliktir.Mali müşavir İsmail Tekbaş bu kitabında Yapay Zekâ, RSO, Big Data, Artırılmış Gerçeklik, Sanayi 4.0, Blockchain, IoT gibi teknolojik gelişmelerin muhasebeciliğe etkisini sorguluyor. Sanayi 4.0, Toplum 5.0 gibi kavramları tartışmaya açıyor ve binlerce yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik.
YAYIN TARİHİ:
2019-04-15
DOSYA BOYUTU:
11,50
ISBN:
6052048825
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İsmail Tekbaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış PDF

Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İsmail Tekbaş. Okuyabilirsin Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...in yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik ... Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik %25 İndirimli... ... . İsmail Tekbaş. Dijitalleşmenin İşletmeler ve Meslekler İçin Mesajı: Dönüşüm veya yok olmak… Muhasebecilik dijitalleşme ve teknolojik gelişmelerle birlikte adeta evrim geçiriyor. ...Dönüşümü ve Mali MühendislikFinans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. ...Mali Mühendislik; Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. ... Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve... ... . ...Mali Mühendislik; Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. yüzde 99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim çalışanları ise yüzde 98 Dijital teknolojiler ile tetiklenen 4 sanayi devriminin inşa edildiği... ...Dönüşümü ve Mali MühendislikFinans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. ...Dönüşümü ve Mali MühendislikFinans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. İsmail Tekbaş. Dijitalleşmenin İşletmeler ve Meslekler İçin Mesajı:

Dönüşüm veya yok olmak…

Muhasebecilik dijitalleşme ve teknolojik gelişmelerle birlikte adeta evrim geçiriyor. ...Dönüşümü ve Mali MühendislikFinans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. ...Dönüşümü ve Mali MühendislikFinans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. KATEGORİLER MENÜ. Ana Sayfa. İktisat Finans Kitapları. Ekonometri. Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik. Share on WhatsApp. ...Dönüşümü ve Mali Mühendislik Finans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik.

. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? Yazarın Diğer Kitapları. Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik. Finans ve Sigorta Sektörü Satış El Kitabı. ...vergi düzenleyicileri yüzde 99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim alanında ise yüzde 98 ile birinci sırada. sahip bu mesleğin yok etmek için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. ...99, defter tutanlar, muhasebe ve denetim çalışanları ise yüzde 98 ile birinci sırada. yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. ...Dönüşümü ve Mali MühendislikFinans ve Muhasebeye Fütürist Bakış. Peki, bu alanda çalışanlar dijital dönüşüme hazır mı? olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Muhasebenin Dijital Dönüşümü ve Mali Mühendislik. yıllık geleneğe sahip bu mesleğin yok olmaması için yepyeni bir modelle karşımıza çıkıyor; Mali Mühendislik....