acem2019delhi.com

Etkin Öğrenme Serisi / Test Çözmek Sanattır! Testoloji Tekniği

Responsive image
“Etkin Öğrenme Serisi” ile hedeflediğin başarıya giden yoldaki engelleri nasıl kaldıracağını öğrenecek, sana yoldaşlık edecek takım arkadaşlarınla; yepyeni, halis muhlis öğrenme yöntem ve teknikleriyle tanışacaksın.Çalışkan ve öğrenmeyi seven biri olarak çalışmanız gereken konu üstünde çaba harcadınız. Öğrendiklerinizi arkadaşlarınızla değerlendirdiniz ve bütün konulara hakimsiniz. Peki, okulda ya da sınavlarda bu bilgiyi paylaşamıyorsunuz? “Etkin Öğrenme Serisi” son kitabı “Çoktan Seçmeli Sınavlarda Başarı Dostunuz: Testoloji Tekniği” belki de öğrencilerin başarı konusundaki en modern sorununu ele alıyor ve test çözerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini Testoloji Tekniği ile size gösteriyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-10
DOSYA BOYUTU:
8,9
ISBN:
6057716231
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Özgü Güler
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Etkin Öğrenme Serisi / Test Çözmek Sanattır! Testoloji Tekniği PDF

Etkin Öğrenme Serisi / Test Çözmek Sanattır! Testoloji Tekniği harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Özgü Güler. Okuyabilirsin Etkin Öğrenme Serisi / Test Çözmek Sanattır! Testoloji Tekniği sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...i Sınavlarda Başarı Dostunuz: Testoloji Tekniği" belki de öğrencilerin başarı konusundaki en modern sorununu ele alıyor ve test çözerken nelere ... Etkin Öğrenme Serisi - Test Çözmek Sanattır! Testoloji Tekniği... ... ... "Etkin Öğrenme Serisi" son kitabı "Çoktan Seçmeli Sınavlarda Başarı Dostunuz: Testoloji Tekniği" belki de öğrencilerin başarı konusundaki en modern sorununu ele alıyor ve test çözerken nelere... Kampanya. Diğer Sınavlar. Etkin Öğrenme Serisi - Test Çözmek Sanattır! Özgü Güler. Etkin Öğrenme Serisi - Arkadaşla Çalışmak Candır! Study-Buddy Tekniği. "Etkin Öğrenme Serisi" son kitabı "Çoktan Seçmeli Sınavlarda Başar ... Test Çözmek Sanattır Testoloji Tekniği Etkin Öğrenme Serisi ... . Etkin Öğrenme Serisi - Arkadaşla Çalışmak Candır! Study-Buddy Tekniği. "Etkin Öğrenme Serisi" son kitabı "Çoktan Seçmeli Sınavlarda Başarı Dostunuz: Testoloji Tekniği" belki de öğrencilerin başarı konusundaki en modern sorununu ele alıyor ve test çözerken nelere... 5 TL. "Etkin Öğrenme Serisi" son kitabı "Çoktan Seçmeli Sınavlarda Başarı Dostunuz: Testoloji Tekniği" belki de öğrencilerin başarı konusundaki en modern sorununu ele alıyor ve test çözerken... Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Tonguç Akademinden Test Çözmek Sanattır Testoloji Tekniği Etkin Öğrenme Serisi. 5 TL. Tonguç Akademi Test Çözmek Sanattır Testoloji Tekniği Etkin Öğrenme Serisi. - Tonguç Akademi - 9786057716231 - Özgü Güler - - "Etkin Öğrenme Serisi" ile hedeflediğin ele alıyor ve test çözerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini Testoloji Tekniği ile size gösteriyor. Boyut. 190 X 270. Etkin Öğrenme Serisi - Test Çözmek Sanattır! Özgü Güler. Etkin Öğrenme Serisi - Arkadaşla Çalışmak Candır! Study-Buddy Tekniği. Etkin Öğrenme Serisi - Zamanımı Yönetiyorum! Çalış Ama Yorulma Tekniği. 5 5. Özgü Güler. Etkin Öğrenme Serisi - Arkadaşla Çalışmak Candır! Study-Buddy Tekniği. Kampanya. Diğer Sınavlar. Etkin Öğrenme Serisi - Test Çözmek Sanattır! Özgü Güler. E...