acem2019delhi.com

Akşam Yazıları

Responsive image
Akşam Yazıları, annelerin çocuklarını bir gazoza kandırabildiği, çocukların da ancak bir gazozluk numaralarının bulunduğu yani ekmeğin üzerine Sana yağı sürüldüğü, bir zeytinin de iki defada yendiği yıllardan başlıyor; insanların kalplerini yitirip oyunu, sadece yüzleriyle sürdürdüğü yıllara değin sürdürüyor anlatıyı. Bu zaman dilimini, bazen anlatıcının bazen kahramanın iç konuşmalarıyla, bazen metinler arası geçişlerle, isimler ve mekânlarla günlerin çetelesini tutarak ama akşam mahmurluğunu hep üzerimizde taşıyarak yaşıyoruz. 
YAYIN TARİHİ:
2019-09-27
DOSYA BOYUTU:
4,4
ISBN:
6058039711
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yunus Develi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Akşam Yazıları PDF

Akşam Yazıları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yunus Develi. Okuyabilirsin Akşam Yazıları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ltreden diğer gazete yazarlarına bakabilirsiniz ... İyi Akşamlar Mesajları - Anlamlı Güzel Sözler ... . İyi akşamlar. Akşam kahvesine şeker eklemene gerek yok İyi akşamlar, hayatımın güneşi. Derin nefes al, zihnini boşalt ve sadece güzel akşam güneşine bak ... seni ne kadar çok sevdiğimi hatırla. ...Güncel Ekonomi Spor (Sporyazarlari.Com) Yaşam & Magazin Sanat Kültür Günün Tüm Yazıları. Tüm Gazeteler Agos Akşam Aydınlık Bianet Birgün Cumhuriyet Diken Doğru Haber Evrensel Fanatik... Yukarıdaki linki arkadaşlarınıza gönderm ... Akşam Sözleri, Akşam Mesajları, İyi Akşamlar... - Pek Güzel Sözler ... ... Yukarıdaki linki arkadaşlarınıza göndermek için kullanabilirsiniz ve bu sayfada; İyi akşamlar Mesajları hakkında bilgiler nedir yazıları veya şiirleri gibi sözleri veya resimleri İyi akşamlar Mesajları siteleri gibi... Akşam Yazıları. 4 Nisan 2014 Cuma. Bu durum günlerce sürüyor. Arada eve uğrayıp üstünü değiştirip duş alıyor...Ertesi akşam yine direniş, sonraki akşam, daha sonraki akşam. Twitter Sözleri Bu sayfamızda Twitter Sözleri, Twitter Yazıları, Twitt......