acem2019delhi.com

Aşkın Postacısı

Responsive image
Bilodo, sakin bir hayat süren, yirmi yedi yaşında bir postacıdır. Elektronik posta ve telefon çağında hâlâ mektuplaşmayı sürdürenler son derece ilgisini çekmektedir ve ne zaman şahsi bir mektup taşısa, teslim etmeden önce okumak gibi kötü bir alışkanlığı vardır. Bu alışkanlık, bir şaire düzenli olarak haiku gönderen Ségolène’in mektuplaşmalarına şahit olmasını sağlar. Bilodo’nun bir bilinmeyene -Ségolène’e- karşı beslediği aşk gerçeklikten uzak bir şekilde büyürken, tuhaf bir talihsizlik zinciri ona tam da ihtiyaç duyduğu anda büyük bir fırsat sunar. Ve Bilodo kişiliğini ve hayatını tamamen değiştirecek bir döngünün içerisinde kendini bulur.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-03
DOSYA BOYUTU:
4,1
ISBN:
6057949837
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Denis Theriault
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Aşkın Postacısı PDF

Aşkın Postacısı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Denis Theriault. Okuyabilirsin Aşkın Postacısı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yduğu anda büyük bir fırsat sunar. Aşkın Postacısı kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Ekip Dağıtım | Aşkın Postacısı | Denis Theriault | Ketebe Yayınları ... . Denis Theriault kitapları ve Ketebe Yayınları 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 5.54 €. Bilodo'nun bir bilinmeyene Ségolène'e- karşı beslediği aşk gerçeklikten uzak bir şekilde büyürken, tuhaf bir talihsizlik zinciri ona tam da ihtiyaç duyduğu anda büyük bir fırsat sunar. Denis Theriault. Bilodo, sakin bir hayat süren, yirmi yedi yaşında bir postacıdır. Elektronik posta ve telefon ... Aşkın Postacısı - Denis Theriault Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Denis Theriault. Bilodo, sakin bir hayat süren, yirmi yedi yaşında bir postacıdır. Elektronik posta ve telefon çağında hâlâ mektuplaşmayı sürdürenler son derece ilgisini çekmektedir ve ne zaman şahsi... Aşkın Postacısı. Bilodo, sakin bir hayat süren, yirmi yedi yaşında bir postacıdır. Elektronik posta ve telefon çağında hâlâ mektuplaşmayı sürdürenler son derece ilgisini çekmektedir ve ne zaman şahsi... Aşkın Postacısı kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Aşkın Postacısı - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Aşkın Postacısı en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Aşkın Postacısı incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Aşkın Postacısı. Satıcının Açıklaması. 39,00 TL. Aşkın Postacısı - Denis Theria...