acem2019delhi.com

Cankurtaran Tıp

Responsive image
Tıbbın acayip tarihini öğrenme zamanınız geldi! Bunları öğrenmeye hazır mısınız?* Hangi dehşet verici cerrah bir devin cesedini çaldı?* Neden bazı çatlak doktorlar hastalarının idrarının tadına bakardı?* Eski Mısırlılar kaplumbağa beyniyle ne yapardı?Bilimin hastalıklı yanını midem kaldırır diyorsanız, o zaman tıbbın çılgın dünyasına adım atıp, okumaya başlayın. Eski zaman reçetelerine göz atıp, berbat hastaneleri ziyaret edin ve cerrahlık yeteneğinizi test edin. Neyle mi? Bir karpuzla! Müthiş bilgi dosyaları, korkunç testler, çılgın karikatürler sizi bekliyor. Bu kitap kesinlikle size iyi gelecek! 
YAYIN TARİHİ:
2020-02-20
DOSYA BOYUTU:
8,7
ISBN:
6050832778
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nick Arnold
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Cankurtaran Tıp PDF

Cankurtaran Tıp harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nick Arnold. Okuyabilirsin Cankurtaran Tıp sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...RTARAN TIP HİZMETLERİ LTD.ŞTİ... 5.39 TL ... CANKURTARAN TIP Kitabı ... . Tıbbın acayip tarihini öğrenme zamanınız geldi! Bunları öğrenmeye hazır mısınız? * Hangi dehşet verici cerrah bir devin cesedini çaldı? Anasayfa Cankurtaran Tıp. 1. Cankurtaran Tıp Nick Arnold Eğlenceli Bilgi Yayınları 9786050832778 Nick Arnold. Forgetten Password? Home ›. Details for: Cankurtaran tıp /. Cankurtaran tıp / / Nick Arnold ; çev. Cankurtaran Tıp. Cankurtaran Tıp,, Tıbb ... Cankurtaran Tıp | bkmkitap.com ... . Cankurtaran Tıp. Cankurtaran Tıp,, Tıbbın acayip tarihini öğrenme zamanınız geldi! Bunları öğrenmeye hazır mısınız? -Hangi dehşet verici cerrah bir devin cesedini çaldı? -Neden. 329 likes. TSSF Cankurtaran belgesine sahip cankurtaranların ve cankurtaran olmak isteyenlerin, iş bilgi ve haberleşme platformu. Sen eski tip eğitimde ...kalma PSS dalış sistemiyle tanış.PSS " Dive... Cankurtaran Tıp. Nick Arnold. Eğlenceli Bilgi Yayınları. Cankurtaran. …önce iş güvenliği. İçeriğe kaydır. 21 - 24 EYLÜL 2020. CANKURTARAN Tıp Hizm. Ltd. Şti. Nick Arnold. Tıbbın acayip tarihini öğrenme zamanınız geldi! Bunları öğrenmeye hazır mısınız? * Hangi dehşet verici cerrah bir devin cesedini çaldı? "CANKURTARAN TIP". için 4 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 7,00 TL. Sepete Ekle. CANKURTARAN TIP. Nick Arnold. Prof. Dr. Mustafa Cankurtaran. 1991'de İçel Anadolu...